قیمت گوشی‌های پرطرفدار امروز پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱

قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس امروز پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ به ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت شیائومی POCO X۳ GT به هشت میلیون و ۱۷۰ هزار تومان رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از فرارو- قیمت گوشی آیفون ۱۳ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ به ۳۸ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان رسید. آسفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز به ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت گوشی سامسونگ A۱۲ NACHO با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز چهار میلیون و ۷۴۴ هزار تومان بود. A۳۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز پنج میلیون و ۹۷۰ هزار تومان به فروش رسید. A۵۲s سامسونگ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز افزایش قیمتی بیش از ۲۰۰ هزار تومان داشت و به ۱۰ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان رسید.
قیمت گوشی شیائومی POCO X۳ GT با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت امروز به هشت میلیون و ۱۷۰ هزار تومان رسید. POCO F۳ ۵G شیائومی با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت امروز ۹ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان به فروش رسید. POCO M۴ Pro شیائومی هم امروز شش میلیون و ۶۹ هزار تومان بود.

قیمت گوشی‌های پرفروش سامسونگ

گلکسی A۱۲ پرفروش‌ترین گوشی فعلی سامسونگ در بازار موبایل ایران است و بین مدل‌های محبوب این برند کمترین قیمت را دارد. گلکسی A۲۲ نیز با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایت پشت سر گلکسی A۱۲ دومین مدل محبوب کره‌ای‌ها در ایران محسوب می‌شود.

گلکسی S۲۰ FE نسخه طرفداری از مدل پرچمدار گلکسی S۲۰ است و با گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه، هنوز محبوب‌ترین گوشی میان‌رده سامسونگ در بازار ایران به شمار می‌رود. بین دیگر مدل‌های میان‌رده سامسونگ، گلکسی A۷۲ و گلکسی A۵۲ نیز با استقبال خوبی روبرو شده اند و نام این مدل‌ها در فهرست زیر دیده می‌شود.

همچنین گلکسی A۵۲s ۵G با پردازنده ارتقا یافته نسبت به مدل A۵۲ می‌تواند رقیبی قدرتمندی برای گلکسی S۲۰ FE، گلکسی A۷۲  وگلکسی A۵۲ باشد. همچنین گلکسی M۳۱ برای کاربرانی که وسواس زیادی بابت باتری گوشی دارند، انتخاب خوبی محسوب می‌شود. M۳۱ با داشتن باتری شش هزار میلی آمپری، نیاز شما را از خرید پاور بانک برای استفاده‌های روزمره از بین خواهد برد.

S۲۱ Ultra ۵G  تنها پرچمدار سامسونگ در لیست پرفروش‌های این برند در بازار ایران است. امکان استفاده از اینترنت همراه نسل پنجم، پردازنده قوی، دوربین با کیفیت و نمایشگر قدرتمند باعث می‌شود کاربران این گوشی گرانقیمت برای استفاده روزمره، بازی‌های سنگین و استفاده طولانی مدت راضی باشند.

قیمت گوشی های پرفروش سامسونگ

مدل قیمت
گلکسی A۱۲ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۷۴۴ هزار تومان
گلکسی A۳۲ (ظرفیت۱۲۸ گیگابایت) پنج میلیون و ۹۷۰ هزار تومان
گلکسی A۵۲s ۵G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۳۷۵ هزار تومان
گلکسی A۲۲ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۹۴۹ هزار تومان
گلکسی S۲۱ Ultra ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
گلکسی  A۵۲ (ظرفیت  ۱۲۸ گیگابایت) هفت میلیون و ۹۵۷ هزار تومان
گلکسی  A۰۳s (ظرفیت  ۶۴ گیگابایت) سه میلیون و ۳۹۹ هزار تومان
گلکسی   M۵۲ ۵G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) هشت میلیون و ۹۸ هزار تومان
گلکسی   M۱۲ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۶۷۹ هزار تومان
گلکسی S۲۲ Ultra ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۳۵ میلیون و ۹۹ هزار تومان

قیمت گوشی‌های پرفروش شیائومی

Poco X۳ Pro  پرفروش‌ترین گوشی شیائومی و بازار ایران است. Poco X۳ Pro با داشتن پردازنده قوی و قیمت مناسب نسبت به رقبایش بهترین عملکرد پردازنده را در بازه قیمت شش تا هفت میلیون تومان ارائه می‌دهد. Redmi Note ۸ ۲۰۲۰ نیز جدیدترین گوشی وارد شده به ایران توسط شیائومی است و ظرف همین مدت کوتاه توانسته برای خودش جایی بین مدل های پرفروش دست و پا کند.

Poco M۳ دیگر گوشی پرفروش شیائومی امکانات خوبی نسبت به قیمتش ارائه می‌کند. باتری قوی، ویژگی اصلی این میان‌رده شیائومی است. Mi ۱۰T Lite ۵G با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت همراه از معدود گوشی های میان‌رده‌ای است که چنین قابلیتی را در اختیار کابر قرار می‌دهد.

همچنین Poco F۳ گران‌ترین مدل پرفروش چینی‌ها محسوب می‌شود و رقیب گردن‌کلفتی برای میان‌رده‌های سامسونگ به شمار می‌رود. دلیل استقبال ایرانی‌ها از این مدل، می‌تواند سخت افزار قدرتمند و قابلیت به روز رسانی آن تا چند سال آینده باشد.

قیمت گوشی های پرفروش شیائومی

مدل قیمت
Poco X۴ Pro ۵G (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۸۹۹ هزار تومان
Poco X۳ GT (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) هشت میلیون و ۱۷۰ هزار تومان
Poco M۳ (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) چهار میلیون و ۵۹۰ هزار تومان
Redmi ۹A (ظرفیت ۶۴ گیگابایت) دو میلیون و ۹۹۹ هزار تومان
Poco F۳ ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۹ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
Redmi Note ۱۰ Pro (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) شش میلیون و ۶۴۹ هزار تومان
۱۱T  ۵G(ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۱۰ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان
Lite ۵G NE ۱۱(ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۹ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان
POCO M۴ Pro ۵G (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) شش میلیون و ۶۹ هزار تومان
Redmi ۱۰ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) چهار میلیون و ۵۶۹ هزار تومان

قیمت گوشی های پرفروش آیفون

آیفون SE مدل ۲۰۲۰ ارزان‌ترین مدل پرفروش اپل در بازار موبایل ایران است. مدلی که با ظاهری شبیه به آیفون هشت دارد اما از سخت‌افزار قوی‌تری در آن استفاده شده است. بعد از آیفون SE مدل ۲۰۲۰، آیفون ۱۲ پرومکس دومین مدل محبوب اپل در ایران محسوب می‌شود. با گذشت یک سال از زمان عرضه آیفون ۱۲ پرو مکس، هنوز طرفدارانش بابت این مدل پول زیادی می‌پردازند. آیفون ۱۳ آخرین مدل ارائه شده توسط اپل در بازار جهانی است.

نسخه‌های مختلف آیفون ۱۳ به محض ورود به بازار ایران طرفداران خودشان خود را پیدا کردند. آیفون ۱۳ پرومکس با دوربین بهتر نسبت به نسخه ۱۳ در بازار حضور دارد. آیفون ۱۲ مینی توسط اپل عرضه شد تا هواداران سنتی آیفون به ویژه خریدارانی که طرفداران گوشی‌هایی با صفحه نمایش کوچک‌تر از شش اینچ بودند را راضی نگه دارد. آیفون ۱۲ مینی هم فعلا نسبت به آیفون ۱۳ مینی استقبال بیشتری داشته و اسم آن بین مدل‌های پرفروش اپل قرار گرفته است.

قیمت گوشی های پرفروش آیفون

مدل قیمت
آیفون ۱۳ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۳۸ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
آیفون ۱۳ پرو مکس (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) ۵۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
۹ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
کد خبر: 29931

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =