کشتی آزاد قهرمانی جهان/ ۱۰ آزادکار ایران رقیبان خود را شناختند + جدول کامل مسابقات

نمایندگان ایران در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۱، رقیبان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از  ایسنا، مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در اسلو پایتخت نروژ برگزار شد و ۱۰ آزادکار ایران در این رقابت‌ها رقیبان خود را شناختند.

رقابت‌های وزن‌های ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم از ظهر فردا ساعت ۱۲ به وقت ایران آغاز می‌شود و ۴ نماینده ایران به روی تشک می‌روند.

قرعه‌کشی انجام شده در تمامی وزن‌ها به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان جوزپه ویلارو از اکوادور وجمال الصبری از یمن می رود. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.

                                    جدول ۵۷ کیلوگرم


در وزن ۶۱ کیلوگرم رحمان عموزاد در کشتی نخست با گمزاتگادزی هالیدوف از مجارستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان توشیهیرو هاسگاوا از ژاپن و نیکو مگرلی از آلمان می رود. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.

                                   جدول ۶۱ کیلوگرم


در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی در دور اول با گابریل جاناتچ از اتریش کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان سباستین ریورا از پورتوریکو و ماکسیم ساکولتان از مولداوی می رود. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.

                                  جدول ۶۵ کیلوگرم


در وزن ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی در دور نخست به مصاف جینتارو موتویاما از ژاپن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان نیکولای گراحمز از مولداوی و دانیل چومانیک از اسلواکی می رود. در این وزن ۲۶ نفر حضور دارند.

                                    جدول ۷۰ کیلوگرم


در وزن ۷۴ کیلوگرم یونس امامی در دور اول با بایامبادورج انخبایار از مغولستان کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف نورکجا کایپانوف از قزاقستان می رود. در این وزن ۲۹ نفر حضور دارند.

                                 جدول ۷۴ کیلوگرم


در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی در دور اول به مصاف کانوا از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مبارزه میان رستم راسویف از اوکراین و آرمان آواگایان از ارمنستان کشتی می گیرد. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند. جردن باروز در بالای گروه قرار دارد.

                                 جدول ۷۹ کیلوگرم


در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان سباستین جزیرزانسکی از لهستان و عظمت دولت بیکوف از قزاقستان می رود. دیوید تیلور آمریکایی در بالای جدول حضور دارد. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.

                                 جدول ۸۶ کیلوگرم


در وزن ۹۲ کیلوگرم کامران قاسم پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان هریبرتو ساندی کاستاریکا از وآندریل ولاوسف از اوکراین مبارزه می کند. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند. جی دن کاکس در گروه قاسم پور حضور دارد و تا مرحله نیمه نهایی با وی برخورد نخواهد کرد.

                                 جدول ۹۲ کیلوگرم


در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج در دور نخست به مصاف الیزبار اودیکادزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان رادو لیفتر از مولداوی و دان چپتای از کنیا می رود. در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند. اسنایدر آمریکایی در گروه گلیج قرار دارد و تا نیمه نهایی با وی برخورد نمی کند- سعدالله یف روس نیز در بالای جدول حضور دارد.

                                   جدول ۹۷ کیلوگرم


در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف خرامیانکوف از بلاروس می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان دسی از کانادا و گویازدوفسکی از آمریکا مبارزه می کند. در این وزن ۱۹ نفر حضور دارند. طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک از ترکیه در گروه زارع حضور دارد و تا مرحله نیمه نهایی به وی برخورد نخواهد کرد.

                                     جدول ۱۲۵ کیلوگرم

 برنامه‌ و نتایج مسابقات کشتی آزاد: 

شنبه ۱۰ مهرماه (ساعت ۱۲ تا ۱۶) 

وزن ۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد ۵ - ۱ گمزاتگادزی هالیدوف (مجارستان) ---> رحمان عموزاد ۵ - ۹ هاسه گاوا (ژاپن)

وزن ۷۴ کیلوگرم: یونس امامی ۱۲ - ۲ بایامبادورج انخبایار (مغولستان) ---> یونس امامی ۱۲ - ۰ کایپانف (قزاقستان) --->  یونس امامی ۱ - ۱۰ کنتچادزه (گرجستان)

وزن ۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی ۱۲ - ۲ عظمت دولت بیکوف (قزاقستان)  { برنده کشتی سباستین جزیرزانسکی (لهستان) و عظمت دولت بیکوف (قزاقستان) } ---> حسن یزدانی ۱۰ - ۰ راموس (پورتوریکو)

وزن ۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع ۶ - ۰  خرامیانکوف (بلاروس) --->  امیرحسین زارع ۱۰ - ۰ گوازدوفسکی (امریکا)


ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ - مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

وزن ۸۶ کیلوگرم: ---> حسن یزدانی ۸ - ۲ نایفونوف (روسیه)

وزن ۱۲۵ کیلوگرم: ---> امیرحسین زارع ۴ - ۰ آک‌گل (ترکیه) 


یکشنبه ۱۱ مهرماه (ساعت ۱۲ تا ۱۶) 

وزن ۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک ۱۱ - ۰ جوزپه ویلارو (اکوادور) { برنده کشتی جوزپه ویلارو (اکوادور) و جمال الصبری(یمن)  } ---> علیرضا سرلک ۷ - ۶ آرین تسیوترین(بلاروس)

وزن ۶۵ کیلوگرم:  امیرمحمد یزدانی ۱۰ - ۰ گابریل جاناتچ (اتریش) ---> امیرمحمد یزدانی ۱۳ - ۳ سباستین ریورا (پورتوریکو) ---> امیرمحمد یزدانی ۴ - ۲ بینکوفسکی(لهستان)

وزن ۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی ۱۱ - ۰ کانوا (ایتالیا) ---> محمد نخودی ۸ - ۴ آواگایان (ارمنستان) ---> محمد نخودی ۱۱ - ۰ سیف‌الدین آلکما(فرانسه)

وزن ۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم‌پور ۷ - ۰ آندریل ولاوسف (اوکراین) { برنده کشتی هریبرتو ساندی (کاستاریکا) - آندریل ولاوسف (اوکراین) } ---> کامران قاسم‌پور ۱۰ - ۱ ایراکلی میتسیتوری(گرجستان) 

ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵ - مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد

وزن ۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک ۷ - ۴ سلیمان آتلی(ترکیه)  [ ویدیو | غلبه بر حریف ترکیه‌ای در ۲۲ ثانیه ]

وزن ۶۵ کیلوگرم:  امیرمحمد یزدانی ۵ - ۴ عثمانف (قرقیزستان) [ ویدیو | قرقیز هم مغلوب کشتی ناب ایرانی شد ]

وزن ۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی ۶ - ۵ نیکا کنچادزه(گرجستان) [ ویدیو | چشمک مدال طلا به نخودی ]

وزن ۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم‌پور ۳(برنده) - ۳ جی‌دن کاکس(امریکا) [ ویدیو | کاکس آمریکایی مغلوب زیرگیری قاسم‌پور شد ]

‌ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ - مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

وزن ۸۶ کیلوگرم: ---> حسن یزدانی ۶ - ۲ دیوید تیلور(امریکا)      [ ویدیو | حسن دلاور، قهرمان جهان شد ]  

وزن ۱۲۵ کیلوگرم: ---> امیرحسین زارع ۹ - ۲ گنو پتریاشویلی(گرجستان) [ ویدیو | دلاور آملی، امیرحسین زارع طلایی شد ]


دوشنبه ۱۲ مهرماه (ساعت ۱۲ تا ۱۶) 

وزن ۷۰ کیلوگرم: عرفان الهی ۸ - ۰ جینتارو موتویاما (ژاپن) ---> عرفان الهی ۴ - ۲ نیکولای گرهمز (مولداوی) ---> عرفان الهی ۸ -  ۸ ارنظر آکمات علیف (قرقیزستان) (برنده)

وزن ۹۷ کیلوگرم: مجتبی گُلیج ۴ - ۰ الیزبار اودیکادزه (گرجستان) ---> مجتبی گُلیج ۱۰ - ۰ رادو لفتر(مولداوی) ---> مجتبی گُلیج ۶ - ۱ علیشیر یرگالی (قزاقستان)


ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵ - مسابقات نیمه نهایی اوزان ۷۰ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

وزن ۹۷ کیلوگرم: مجتبی گُلیج ۲ - ۳ کایل اسنایدر(امریکا) 

‌ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ - مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد

وزن ۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک ۳ - ۵ توماس گیلمان(آمریکا) [ علیرضا سرلک به مدال نقره بسنده کرد ]

وزن ۶۵ کیلوگرم:  امیرمحمد یزدانی ۴ - ۱۴ زگیر شاخیف(روسیه) [ امیرمحمد یزدانی هم نقره‌ای شد ]

وزن ۷۹ کیلوگرم: محمد نخودی ۱ - ۵ جردن باروز(آمریکا) [ نخودی با شکست مقابل جردن باروز به مدال نقره رسید ]

وزن ۹۲ کیلوگرم: کامران قاسم‌پور ۸ - ۴ ماگمد قربانف(روسیه) [ کامران قاسم پور به مدال خوشرنگ طلا رسید ]


سه شنبه ۱۳ مهرماه:
ساعت ۱۲ تا ۱۶ - مسابقات شانس مجدد اوزان ۷۰ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

؟-؟


ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ - مسابقات فینال و رده بندی اوزان ۷۰ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
‌؟-؟



برنامه‌ و نتایج مسابقات کشتی فرنگی

چهارشنبه ۱۴ مهرماه (ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۷)

مراسم قرعه کشی تمامی اوزان دهگانه کشتی فرنگی


پنج شنبه ۱۵ مهرماه:
ساعت ۱۲ تا ۱۶ - مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵ - مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی


جمعه ۱۶ مهرماه:
ساعت ۱۲ تا ۱۶ - مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹:۱۵ - مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۰، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ - مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۷۲، ۷۷ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی


شنبه ۱۷ مهرماه:
ساعت ۱۲ تا ۱۶ - مسابقات مقدماتی اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی و شانس مجدد اوزان ۶۰، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ - مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی


یکشنبه ۱۸ مهرماه:
ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ - مسابقات شانس مجدد اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲:۳۰ - مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت ایران با نروژ در حال حاضر دو ساعت و نیم است. مثلا در ساعت ۱۲:۰۰ به وقت نروژ، ساعت در ایران ۱۴:۳۰ است. 

برنامه کامل مسابقات کشتی قهرمانی جهان، نروژ ۲۰۲۱ + جدول و نتایج

وب‌سایت رسمی مسابقات کشتی قهرمانی جهان نروژ ۲۰۲۱

۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵
کد خبر: 20550

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 8 =