گشایش خط اعتباری ۳هزار میلیارد تومانی بانک صادرات برای فعال کردن واحدهای اقتصادی مازندران

در این جلسه دوساعته که در دفتر کار مدیر عامل بانک صادرات کشور برگزار شد ، سردار سعادتی رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به مشکلات ناشی از عدم مشارکت سیستم بانکی در اجرای طرح های اقتصادی در مازندران خواستار رفع این نقیصه شد.

به گزارش گروه استانهای پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ; در جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان مازندران با مدیر عامل بانک صادرات کشور اهم مسائل و مشکلات اقتصادی و سرمایه گذاری بانکی در مازندران مورد بررسی  قرار گرفت.در این جلسه دوساعته که در دفتر کار مدیر عامل بانک صادرات کشور برگزار شد ، سر دار سعادتی رئیس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به مشکلات ناشی از عدم مشارکت سیستم بانکی در اجرای طرح های اقتصادی در مازندران خواستار رفع این نقیصه شد.
نماینده مردم بابل یکی از مشکلات جدی صاحبان سرمایه در مازندران را رهن ملکی وثایق بانکی دانست و بر لزوم همکاری بانکها در این ارتباط تاکید کرد.
این نماینده مجلس با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری بانکها برای خروج واحدهای صنعتی از رکود و تعطیلی خواستار گشایش خط اعتباری ویژه بانکی برای این امر حیاتی در سال جهش تولید شد.
همچنین نمایندگان مازندران در این جلسه با طرح مشکلات واحدهای اقتصادی و صنعتی حوزه های انتخابیه ،اولویتهای مربوط به دریافت تسهیلات بانکی برای فعال کردن این واحدها را بیان کردند.
دکتر سیدی مدیر عامل بانک صادرات کشور نیز در این جلسه با تشریح عملکرد بانک متبوع در حمایت از واحدهای اقتصادی و سرمایه گذاری، در خصوص پر رنگ تر کردن نقش بانک صادرات  در انجام سرمایه گذاریهای اقتصادی در مازندران قول مساعد داد.
همچنین در این جلسه مقرر شد بانک صادرات نسبت به گشایش خط اعتباری ۳هزار میلیارد تومانی برای واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران و خروج املاک رهنی مزایده ای بنگاههای توایدی در حمایت از عاملان اقتصادی استان اقدام کند.

۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
کد خبر: 8310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =