"سیدکو" به هر سهم ۵۵۴ ریال اختصاص داد

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۵۵۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۸ اعلام شده بود، از افزایش ۷۱۵ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از سنا؛ شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با سرمایه ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۶۵۹ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵۵۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۱۵ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۱۶ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۴ هزار و ۸۹۳ میلیارد و ۹۹۴ میلیون ریال اعلام کرده است.

در گزارش حسابرسی شده این شرکت بورسی نسبت به گزارش حسابرسی نشده آن در دوره یاد شده، تغییری مشاهده نمی شود.

یادآوری می‌شود "سیدکو" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۶۸ ریال و سود خالص را ۳۲۷ میلیارد و ۷۴۲ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره یاد شده، با افزایش ۱۵ هزار و ۸۸۲ میلیارد و ۹۰۸ میلیون ریال به ۳۶ هزار و ۹۲۵ میلیارد و ۳۰۶ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۹۲۹ میلیارد و ۶۴۶ میلیون ریال معادل ۶ هزار و ۶۹۲ میلیارد و ۸۶۸ میلیون ریال محاسبه شد.

"سیدکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۸۹ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال به مبلغ معادل ۲ هزار و ۹۶۵ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲ هزار و ۴۷۶ میلیارد و ۷۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲ هزار و ۳۹۲ میلیارد و ۸۸۲ میلیون ریال خریداری کرد.

۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
کد خبر: 11480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =