حسین مهری سکوتش را شکست/ پشت پرده قسمت حاشیه ساز مافیا چه بود؟

حسین مهری درباره تقلب در مافیا گفت: زمانی که بازی آغاز شد و چهار نفر از بازیکنان صحبت کردند، دیدم که دو نفر از بازیکنان بیرون را نگاه می‌کنند و تقریبا تایید می‌گیرند و آن رابطی که تایید می‌فرستاد را هم دیدم که چه کسی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از ایسنا؛ حسین مهری، بازیگری که در قسمت‌های اخیر مجموعه نمایش خانگی «شب های مافیا» به عنوان بازیکن شرکت کرده است، به بیان روایتی از حاشیه‌های پخش نشده از این برنامه پرداخت.

در قسمت دوم از فصل پنجم «شب های مافیا ۴»، حامد آهنگی با لو دادن نقش خود، توسط گرداننده از بازی اخراج شد و همین اتفاق، اعتراض برخی دیگر از شرکت‌کنندگان در نقش شهروند و همچنین انتقاد بیننده ها را به دنبال داشت.

این بازیگر با بیان اینکه قسمت های اخیر «شب های مافیا» هم روی بیننده و هم بازیکنان بازی تاثیر منفی گذاشته است، در این زمینه اظهار کرد: خود من از قبل پیشنهادهایی را به کارگردان درباره جلوگیری از این حواشی ارائه دادم که اگر آنها رعایت می شد، دیگر هیچ شک و شبهه ای نه برای بینندگان و نه برای بازیکنان به وجود نمی آمد. پیشنهادها این بود که ماسک بزنیم، موبایل همراهمان نباشد و بین بازیکنان و عوامل یک پرده مشکی زده شود که مشخص نباشند و بازیکنانی که از بازی خارج می شوند، از سوی بازیکنان داخل دیده نشوند. اما نمی دانم چرا شاید به دلیل شکل اجرایی برنامه یا احترام به شرکت کنندگان خیلی این پیشنهادها پذیرفته نشد. البته اجرایی کردن این پیشنهادها برای جلوگیری از حاشیه ها زمان نمی برد و زمانی این پیشنهاد مطرح شد که یک روز به ضبط مانده بود.

وی در لایوی اینستاگرامی در صفحه شخصی اش درباره پشت صحنه برنامه چنین مدعی شد: در دست دوم بازی اتفاقاتی افتاد که من ترجیح دادم آن را به مردم بگویم. زمانی که برنامه را ضبط کردیم به آقای سعید ابوطالب، کارگردان گفتم که مخاطبان این قسمت را قطعا دوست نخواهند داشت اما ایشان نظر دیگری داشتند. متاسفانه زمانی که بازی آغاز شد و چهار نفر از بازیکنان صحبت کردند، دیدم که دو نفر از بازیکنان بیرون را نگاه می کنند و تقریبا تایید می گیرند و آن رابطی که تایید را می فرستاد را هم دیدم که چه کسی است. همان جا مقابل همه واضح اعلام کردم، کمی هم فضا سنگین شد و بازیکنانی که مافیا بودند از اینکه تقلب صورت می گیرد ناراحت بودند. خود شهروندان هم ناراحت بودند و آن افرادی هم که تقلب کردند کمی نگران شدند و این جو خوبی برای بازی ایجاد نکرد.

مهری در ادامه مطرح کرد: هیچگاه اسمی از آن دو بازیکن نمی برم؛ چراکه به هر حال در نهایت بازی بوده و قرار بوده یک فضای تفریحی باشد و شیطنت شد. همان ابتدا مشخص شده بود من مافیا هستم و یکسری کمک ها رسیده بود و به همین دلیل حامد آهنگی هم بعد از اینکه من بیرون رفتم این تصمیم را گرفت و ماجرا از این قرار بود. اگر مخاطبان با دقت بازی را ببینند کامل متوجه می شوند. در صورتی که خود گروه مافیا از محمدرضا علیمردانی گرداننده گرفته تا کارگردان و دوستان دیگر، تلاششان این بود که بازی سالم و سلامت صورت بگیرد. واقعا گاهی پیش می آمد که مجبور بودم بروم و ببینم ماجرا از چه قرار است و می دیدم که کسی را گذاشتند که تقلب صورت نگیرد. خیلی مراقبت می شد ولی متاسفانه شیطنتی شد و در نهایت آن دست دوم خیلی به ذائقه مخاطب خوش ننشست و من هم اگر اتفاقاتی از این دست بیفتد اعتمادم کامل از دست می رود.

این بازیگر همچنین درباره پیشنهاد یکی از بازیگران شرکت کننده نیز گفت: پیشنهاد این بازیگر این بود که مخاطبان دوست دارند بازی طول بیشتری داشته باشد، کنش داشته باشد و شک و شبهه بین بیننده و بازیکنان ایجاد شود و سریع معرفی نکنیم. این موضوع فکر من را به هم ریخت و تمرکزم را از دست دادم و روز بدی را داشتم و خیلی خوب بازی نکردم. اما زمانی که دست سوم شد من و حامد آهنگی حالمان خیلی گرفته بود، بقیه مافیا نیز همین طور. حامد آهنگی پیشنهاد داد انرژی بگذاریم و دست سوم را خوب بازی کنیم تا مخاطبان هم دوست داشته باشند که فکر می کنم مخاطبان دوست داشته باشند و فکر می کنم در در دست سوم شیطنتی اتفاق نیفتاد اما در دست دوم اینگونه نبود و چیزهایی که گفتم را دیدم و گفتم که آن را برای مخاطبان مطرح کنم.

۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
کد خبر: 30436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha