رئیس ستاد قالیباف: اجماع نکنیم حسرت می‌خوریم | مسیری که با خون دل شکل گرفته را عوض نکنیم

نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف اظهار داشت: در برهه خاصی از انقلاب قرار گرفته ایم و حکمرانی در نظام سیاسی باید بر مبنای اخلاق باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد همایش اعضای مرکزی ستادهای انتخاباتی استان تهران «محمدباقر قالیباف» با حضور «علی نیکزاد» رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف، چمران رئیس شورای شهر تهران، حبیب کاشانی رئیس ستاد انتخاباتی استان تهران و فعالان ستاد انتخاباتی قالیباف در مسجد جامع «امام سجاد» تهران برگزار شد.

در این همایش نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف اظهار داشت: در برهه خاصی از انقلاب قرار گرفته ایم و حکمرانی در نظام سیاسی باید بر مبنای اخلاق باشد.

وی بیان‌داشت: آقای رئیسی امتحان خوبی پس داد و باید این مسیر ادامه داشته باشد. نمی خواهیم مسیری را که با خون دل شکل گرفته، تغییر جهت پیدا کند.

نیکزاد خاطرنشان کرد: اگر بگوییم در سه قوه کمبودی نیست، اشتباه است. اما مردم این نظام و اسلام را قبول دارند. مسیری که مدنظر شهداست کدام است؟ اگر برخی بگویند برای ما مهم نیست که در اردوگاه انقلاب چه می‌گذرد، خسران عظیمی خواهند داشت.

وی افزود: اردوگاه انقلاب باید تصمیم بگیرد و باید راهی که بر مبنای حکمرانی اخلاق بود را ادامه بدهیم و برای اصلاح مشکلات اقتصاد، فرهنگ و غیره بکوشیم. مشکل معیشت، ازدواج، اشتغال باید حل شود و عزت خانواده نباید شکسته شود.

وی ادامه داد: در اردوگاه انقلاب صلاح دیده شده که چند گزینه برای ریاست جمهوری رقابت کنند. اما این صندلی کار شبانه روزی، دانش، مهارت، دیپلماسی و اقتدار و عمل می خواهد.

رئیس ستاد قالیباف با اشاره به اهمیت اخلاق، تاکید کرد: باید به یک اجماع برسیم. ما اخلاق محور رقابت خواهیم کرد. به هر قیمتی قوه مجریه را نمی خواهیم. برای دوستانمان احترام ویژه ای قائلیم. باید اجماع کنیم و وحدت نشود که حسرت بخوریم. رهبر معظم انقلاب فرمودند که انسانی فعال، آگاه و معتقد رای بدهد.

نیکزاد با تاکید بر اینکه در اردوگاه انقلاب نباید اختلاف داشته باشیم و تیشه به ریشه انقلاب نزنیم، اظهار داشت: فرد اصلح را انتخاب کنیم که نخست راه شهید جمهور را برود و دوم آنچه توان دارد در راه بودجه به کار ببندد. تعامل با دنیا و سرمایه گذاری خارجی و واگذاری کار به مردم را در دستور کار قرار دهد تا در مسیر قله حرکت کند.

مردی را انتخاب کنیم که برای عملیات خلق شده است

«حبیب کاشانی» رئیس ستاد استان تهران قالیباف در این همایش اظهار داشت: نخستین درخواست ما حضور پرشور مردم در انتخابات است و امروز رهبر معظم انقلاب از ما خواسته اند که انتخابات پرشور باشد و باید لبیک بگوییم.

وی در ادامه به ویژگی های قالیباف اشاره کرد و گفت: آقای قالیباف هر جا که مسئولیتی داشت از چهار صبح تا ۱۲ شب کار کرده است. سال ها آرزو داشتیم کاری کنیم که جلوی رژیم غاصب بایستیم و اگر امروز این اتفاق افتاده، نتیجه هوافضایی است که پایه آن را قالیباف گذاشت. اگر می بالیم نیروی انتظامی مقتدر داریم که از امنیت ما دفاع کند یک گوشه آن اسم قالیباف نوشته شده است. ۱۲ سال درآمد شهرداری در دوره قالیباف به اندازه یک سال اخیر نبود، اما با این درآمد وضعیت حمل و نقل عمومی تهران را به خوبی سر و سامان داد.

کاشانی در پایان ابراز امیدواری کرد: هشتم تیر آنچه خدا مقدر کرده، اتفاق بیفتد و با رفتن پای صندوق های رای مردی را انتخاب کنیم که برای عملیات خلق شده است.

نباید به عقب برگردیم

در ادامه چمران رئیس شورای شهر تهران پشت تریبون آمد و گفت: به خاطر بسپاریم که اتفاقی رخ ندهد که به عقب بازگردیم. نباید به عقب برگردیم. برنگردیم از دوران شهیدجمهور که همراه مردم بود، به دورانی که از آینه ماشین مردم را نگاه می کردند.

وی بیان‌داشت: خطر بیخ گوش ماست. لحظه ای کوتاهی کنیم به دورانی بازمی‌گردیم که همه مسائل کشور به بیگانه گره زده شده بود و به جای عزت و اقتدار باید با التماس کار را جلو می بردیم.

چمران افزود: ما در دوران شهید رئیسی به جلو رفتیم اما اتفاقی تلخ رخ داد که کار نیمه تمام ماند. باید از تهدید فرصت بسازیم و باید فردی را انتخاب کنیم که همان مسیر را با اصلاحاتی جلو ببرد.

رئیس شورای شهر در ادامه گفت: کشور ایران جایگاه ویژه ای در جهان دارد و باید این کشور را به دست کسی بسپاریم که سرباز رهبری و مرد عمل باشد و امیدوارم که با حضور پرشور مردم انقلابی در پای صندوق های رای، این مهم را رقم بزنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم احکام اعضای ستادهای انتخاباتی استاد تهران قالیباف اعطا شد.

۶ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۲
کد خبر: 56917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha