مشهد در شوک یک جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ | تصاویر

متهم پس از دو روز زن را در انتهای کارگاه دفن کرده و بلافاصله با دختر این زن ازدواج می‌کند. یکی از اتهام‌های جدی متهم تهیه فیلم‌های مستهجن از مادر و دختر و تعدادی زن دیگر است که مستنداتش درون موبایل و لب تاپ او کشف شد. بی‌سابقه‌ترین جنایت سال‌های اخیر مشهد، با دستور قاضی صادق صفری، بازپرس جنایی بازسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از شهرآرانیوز، در این پرونده مردی پس از فریب مادری حدودا چهل ساله او را به عقد موقت خود درمی آورد و در روستاهای اطراف مشهد در یک خانه واقع در نزدیکی کارگاه تولید ذغالی که متعلق به خودش بوده است، اسکان می‌دهد. او پس از دو سال به دلایلی که هنوز به درستی روشن نشده است، زن را با قرص‌های خواب قوی در اتاقک سرایداری کارگاه ذغال بیهوش کرده و پس از باز کردن گاز شهری در اتاقک و قطع برق، حدود ۲۴ ساعت بعد به سراغ زن می‌رود.

متهم پس از دو روز زن را در انتهای کارگاه دفن کرده و بلافاصله با دختر این زن ازدواج می‌کند. یکی از اتهام‌های جدی متهم تهیه فیلم‌های مستهجن از مادر و دختر و تعدادی زن دیگر است که مستنداتش درون موبایل و لب تاپ او کشف شد.

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

بازسازی جنایت سیاه و بی‌سابقه‌ در مشهد | تصاویر

مرد ۴۰ساله ای که با تهیه فیلم سیاه از زنان بی پناه و کارگران کارگاه تولید سرامیک و زغال، به اهداف شیطانی خود می رسید در حالی به کار گذاشتن دوربین های مداربسته در محل های بسیار خصوصی کارگاه معترف شد که یکی از کارگرانش را برای برقراری ارتباط شیطانی با دختر۲۰ ساله وی به قتل رسانده و جسد او را در پشت کوره زغال دفن کرده بود.

به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، این شیطان سیاه که روز گذشته به سوالات تخصصی قاضی دکتر صادق صفری(قاضی ویژه قتل عمد مشهد) در محل وقوع جنایت پاسخ می داد، زوایای وحشتناکی از روابط سیاه خود با زنان بی پناه و درمانده را فاش کرد که دل هر انسانی را تکان می داد.این تبهکار بی رحم که خود را «حسن-ق» معرفی می کرد، پس از تفهیم اتهام ارتکاب قتل عمدی از سوی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: متولد سال ۶۴ هستم و در تهران به دنیا آمدم اما بعد به فریمان نقل مکان کردیم و در این شهر مشغول تحصیل شدم و ازدواج کردم ولی سرنوشت مرا به مشهد کشاند و با دوستانم کارگاه تولید کلوچه راه اندازی کردم که پسر خاله ام به عنوان کارگر وارد کارگاه شد و «پایپ»(ابزار استعمال مواد مخدر صنعتی شیشه)را به دستم داد بعد از آن کارگاه تولید چینی در جاغرق به راه انداختم و بعد درحالی کارگاه رابه جاده کلات منتقل کردم که با زنی به نام «م» ارتباط داشتم. او از همسرش طلاق گرفته بود و برای تامین مخارج اندک زندگی اش در کارگاه من کارگری می کرد. در همین باره با زنان دیگری هم ارتباط برقرار می کردم تا این که اواخر سال ۹۸ زنی به نام «ف-ت» به همراه دختر نوجوانش به کارگاه من آمدند و چون از همسرش طلاق گرفته بود، من هم بی درنگ ارتباطم را با او شروع کردم.

روزی «ف» برای بردن برخی لوازم زندگی اش به قوچان رفت و من هم همراه او شدم ولی وقتی لوازم را برداشت شوهر سابقش از او به اتهام سرقت شکایت کرد که همین موضوع دستاویزی برای من شد چراکه «ف» از بازداشت و دستگیری خودش هراس داشت. من هم با سوءاستفاده از این موضوع به او قرص های خواب‌آور می دادم و ادعا می کردم که اگر نیروهای انتظامی برای دستگیری تو آمدند چنین تصور کنند که تو خواب هستی!از سوی دیگر هم مدتی بعد خانواده ام را تقریبا فراموش کردم چرا که «ف» اجازه نمی داد به فریمان بروم و از خانواده ام خبری بگیرم ولی روزی که او و دخترش دست‌بند پلیس را در خانه ام دیدند، خودم را نیروی امنیتی معرفی کردم تا به این بهانه بتوانم به شهرستان بروم و از خانواده ام خبری بگیرم!

«شیطان سیاه» درباره فیلم های مستهجن زیادی که از زنان بی پناه تهیه کرده بود نیز گفت: از روابط با زنان فیلم می گرفتم تا برای تهدید آبروریزی از آن ها استفاده کنم! ولی از هیچ فیلمی استفاده نکردم! وی در پاسخ به سوالی درباره کار گذاشتن دوربین های مداربسته در حمام و محل تعویض لباس زنان در کارگاه نیز فقط سکوت کرد! ولی در خصوص این که چرا از خودش هم هنگام خود آزاری فیلم گرفته است،گفت: می خواستم هر نوع ارتباطی را از سر کنجکاوی تجربه کنم!

هنگامی که اعترافات «شیطان سیاه» به دختر ۲۰ساله ای رسید که مادر او را با هدف رسیدن به نیات پلیدش به قتل رسانده است، دختر جوان اشک ریزان مقابل او ایستاد و با قلبی آکنده از درماندگی و بدبختی به مرد ۴۰ ساله گفت: تو چگونه مرا این همه مدت فریب دادی!تو مادرم را کشتی تا با من ارتباط غیراخلاقی بگیری؟ یک انسان تا چه حدی می‌تواند سقوط کند! تو به من که دختری باکره بودم رحم نکردی و هستی و آینده‌ام را برای هوسرانی خودت به تباهی کشیدی! تو مادرم را کشته بودی و روی خاک او مرا آزار می دادی ولی من چون بی پناه بودم، چاره ای جز سکوت نداشتم و ادعاهایت را باور می کردم که از نیروهای امنیتی هستی! دختر ۲۰ ساله که دیگر اشک های بغض آلودش به فریادی بی صدا تبدیل شده بود با چهره ای باران زده ادامه داد: مادر مرا ببخش! او من و تو را آلوده مواد مخدر صنعتی کرد تا به اهداف شیطانی خودش برسد! مادرم مرا ببخش که مادر همواره بخشنده است اما من چگونه می توانم از قاتل تو بگذرم که مرا این گونه فریب داد و هنوز تصور می کردم تو در مرکز درمانی نیروهای امنیتی تحت درمان قرار داری! چرا که او به من گفته بود مادرت قرص و مواد مخدر و مشروبات الکلی را با هم مصرف کرده و به حالت کما رفته است! و من جان او را نجات داده ام ولی در بیمارستان نیروهای امنیتی بستری است که امروز اندکی انگشت خود را تکان داد! به همین خاطر مدام به بهبود تو می اندیشیدم اما تهدیدم می کرد که به کسی چیزی نگویم تا او به هوسرانی های خودش ادامه بدهد! در ادامه این مواجهه حضوری با افراد مرتبط در این پرونده جنایی، متهم«حسن-ق» درباره چگونگی قتل زن کارگری که مدعی بود او را به عقد موقت خودش درآورده است نیز گفت: وقتی دیدم آن زن اجازه نمی‌دهد به دیدار خانواده ام بروم، نقشه جنایت را طراحی کردم و قرص‌هایی را به او خوراندم که به خواب سنگینی فرو رفت. سپس شیلنگ گاز بخاری را بریدم و درون اتاق گذاشتم تا روز بعد که دچار گاز گرفتگی شد. سپس با خود اندیشیدم که چگونه از شر جسد خلاص شوم. البته تصمیم گرفتم آن را در کوره زغال بسوزانم ولی می دانستم به طور کامل نخواهد سوخت و بقایای جسد باقی می ماند. به این ترتیب «مهسا»(دختر مقتول) در جریان مرگ مادرش قرار می گیرد. از سوی دیگر هم وسیله ای برای بیرون بردن جسد و رها کردن آن در بیابان نداشتم و از طرف دیگر هم می ترسیدم که کسی مرا هنگام حمل جسد مشاهده کند. این بود که در نهایت تصمیم گرفتم تا در پشت کوره تولید زغال، آن را دفن کنم. با این نقشه، پیکرش را به درون حفره ای انداختم که آن را کنده بودم. بعد هم روی آن را مانند گذشته سرامیک کردم و دختر آن زن را به عقد موقت خودم درآوردم.

در همین حال نجمی(معاون عملیات آتش نشانی) و دکتر رضازاده(رئیس سالن تشریح پزشکی قانونی) بر اعترافات متهم درباره ماجرای خفگی با گاز شهری در حالی مهر تایید زدند که برخی از اهالی محل با دیده نفرت به «شیطان سیاه» می نگریستند و با زمزمه های خود از وی ابراز انزجار می‌کردند اما تعدادی از نیروهای پلیس برای جلوگیری از هر حادثه تلخی در محل وقوع قتل حضور داشتند و امنیت را تا پایان اعترافات متهم برقرار کردند. بسیاری از اهالی محل با هجوم به سمت خودروی قاضی ویژه قتل عمد مشهد از وی درخواست کردند تا عامل این جنایت تکان دهنده به اشد مجازات قانونی محکوم شود.

۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۱۱
کد خبر: 56566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • captcha