دعوای ‌همسایه‌ها برسر نصب پمپ آب رنگ خون گرفت

در حال حاضر با دستور بازپرس جنایی هر چهار نفر در بازداشت هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد درگیری چند همسایه بر سر نصب پمپ به خاطر فشار آب در طبقات مختلف، به مرگ مرد ۶۰ ساله منجر شد و چهار مرد در رابطه با این مرگ مشکوک در بازداشت هستند. موسی رضازاده، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران که در بیستم فروردین سال جاری مسئولیت کشیک قتل پایتخت را بر عهده داشت در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از وقوع درگیری مرگباری بین ساکنان ساختمانی سه طبقه در محله قلعه‌مرغی مطلع شد. متوفی مرد ۶۰ ساله‌ای بود که مأموران کلانتری خبر مرگش را به بازپرس جنایی دادند.

به این ترتیب تحقیقات آغاز شد و کارشناسان پزشکی قانونی آثار ضربه روی سر متوفی را تشخیص دادند و اعلام کردند که مرگش مشکوک است. از این‌رو بازپرس جنایی دستور داد چهار مرد که مردی میانسال، دو پسر و برادر همسرش هستند تا روشن شدن اصل ماجرا بازداشت شوند.

همچنین در تحقیقات اولیه معلوم شد ساکنان طبقات بالایی ساختمان به خاطر فشار آب بر نصب پمپ اصرار داشتند و چون موضوع مربوط به مشاعات ساختمان است، بر سر تقسیم هزینه با ساکنان طبقات پایین اختلاف پیدا کردند. خانواده که در طبقه زیرزمین بودند می‌گفتند: فشار آب خوب است و برای همین ما نیاز به نصب پمپ نداریم و هزینه آن را پرداخت نمی‌کنیم.

همسایه‌ها روز حادثه سر همین موضوع درگیری داشتند که کار به کتک زدن هم کشید. پس از آن مرد ۶۰ ساله با پسرش تماس گرفته و گفته بود به خانه بیا که مرا کتک زدند. به همین دلیل، پسر مرد ۶۰ ساله هم به خانه پدرش رفته و وارد دعوا شده بود. با بالا گرفتن درگیری و افزایش زدوخورد، مأموران در محل حاضر شده و همه را به کلانتری برده بودند. تحقیقات از همه طرفین درگیری برای تکمیل تحقیقات در مورد آخرین درگیری ادامه داشت که مرد ۶۰ ساله که ساکن طبقه دوم بود حالش در کلانتری بد شد، به همین دلیل به بیمارستان انتقال یافت، اما ساعاتی بعد در بیمارستان فوت کرد.

در پی مرگ مرد ۶۰ ساله، پدر، دو پسر و دایی خانواده گفتند: ما دعوا کردیم، اما ضربه‌ای به سر او نزدیم که باعث مرگش شود. ما فقط از خودمان دفاع کردیم.

در حال حاضر با دستور بازپرس جنایی هر چهار نفر در بازداشت هستند و جسد مرد ۶۰ ساله به پزشکی قانونی انتقال یافته تا متخصصان پزشکی قانونی علت مرگ را اعلام کنند و پس از آن بازپرس جنایی در مورد ادامه روند تحقیقات تصمیم بگیرد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۵:۵۴
کد خبر: 54304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha