برندگان  ۱۵ هزار قطعه سکه حراج مرکز مبادله مشخص شدند + قیمت

سخنگوی مرکز مبادله گفت: هزینه تحویل ۳۰ هزار تومان به ازای هر سکه برای کل دوره خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد اصعر بالسینی، سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در مجموع ۱۵ حراج برگزار شده سکه طلا مرکز مبادله ۲۷۸ هزار و ۶۸۹ قطعه انواع سکه طلا به متقاضیان حراج تخصیص داده شده است که سهم ربع سکه از این حجم تخصیص ۱۵۸ هزار و ۸۲۸ قطعه، نیم سکه ۴۳ هزار و ۱۹۲ قطعه و تمام سکه ۷۶ هزار و ۶۶۹ قطعه است.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: حراج سکه طلا در روز دوشنبه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار شد و از مجموع ۳۲ هزار و ۱۵۰ قطعه تمام سکه ثبت سفارش شده، ۳۰۷۷ قطعه با میانگین قیمت ۳۸ میلیون و ۷۵۷ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

از مجموع ۲۵ هزار و ۳۷۳ قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده، ۸۳۰۳ قطعه با میانگین قیمت ۱۳ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد.

در حراج نیم سکه نیز ۱۱ هزار و ۷ قطعه سکه ثبت سفارش شد که ۳۷۴۱ قطعه با میانگین قیمت ۲۱ میلیون و ۱۸۶ هزار تومان تخصیص داده شد.

تاکنون و در مجموع ۱۵ حراج برگزار شده ۲۷۸ هزار و ۶۸۹ قطعه انواع سکه طلا به متقاضیان حراج تخصیص داده شده است.

او در خصوص زمانبندی تحویل سکه پانزدهمین حراج مرکز مبادله اظهار کرد: زمان تحویل بدون هزینه انبارداری سکه طلا از ۳۰ تیرماه آغاز و تا ۶ مرداد ماه ادامه خواهد داشت؛ طی این دوره فقط هزینه تحویل از سوی شعب بانک عامل دریافت می‌شود. هزینه تحویل ۳۰ هزار تومان به ازای هر سکه برای کل دوره خواهد بود. اشخاصی که طی بازه زمانی ۷ تا ۱۴ مرداد ماه برای دریافت سکه اقدام کنند، علاوه بر هزینه تحویل، باید هزینه انبارداری نیز پرداخت کنند. هزینه انبارداری سکه طلا ۵۰ هزار تومان در هر روز به ازای هر سکه خواهد بود و به شعبه بانک عامل پرداخت می‌شود. این هزینه شامل روزهای تعطیل نیز خواهد بود.

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۶
کد خبر: 57334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha