آمریکا: به مواضع سپاه قدس در سوریه حمله کردیم/  به دنبال درگیری با ایران نیستیم + جزئیات

لوید آستین وزیر دفاع آمریکا (رئیس پنتاگون) اعلام کرد که نظامیان آمریکایی به دستور جو بایدن رئیس جمهور این کشور به هفت پایگاه و تاسیسات شامل ۸۵ موضع در عراق و سوریه حمله کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از مشرق، فرماندهی مرکزی تروریست‌های آمریکا مدعی حمله مستقیم به نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه شد.

در بیانیه سنتکام ارتش تروریستی ایالات متحده آمریکا چنین آمده است:

«نیروهای فرماندهی مرکزی ایالات متحده (سنتکام) حملات هوایی را در عراق و سوریه علیه نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و گروه‌های شبه نظامی وابسته به آن انجام دادند.»

«نیروهای ارتش ایالات متحده بیش از ۸۵ هدف را با هواپیماهای متعدد از جمله بمب‌افکن‌های دوربرد که از ایالات متحده پرواز کردند، هدف قرار دادند.»

«در این حملات هوایی بیش از ۱۲۵ مهمات دقیق به کار گرفته شد. تاسیساتی که مورد اصابت قرار گرفت شامل عملیات فرماندهی و کنترل، مقرها، مراکز اطلاعاتی، راکت‌ها و موشک‌ها و انبارهای وسایل نقلیه بدون سرنشین (پهپادها) و تأسیسات زنجیره تأمین تدارکات و مهمات گروه‌های شبه‌نظامی و حامیان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که حملات علیه نیروهای آمریکایی و ائتلاف را تسهیل می‌کردند.»

آمریکا: به مواضع سپاه قدس در سوریه حمله کردیم/ همه مقرها تخلیه شده بودند + جزئیات

نقشه مناطق بمباران شده توسط آمریکا

انفجارهای پی درپی در شهر القائم و عکاشات عراق

شبکه النجباء، صدای چندین انفجار مهیب در شهر "القائم" و "عکاشات" به گوش رسیده است.

تاکنون از جزییات این انفجارها و شمار کشته و زخمی‌های احتمالی آن خبری منتشر نشده است.

شبکه العهد عراق نیز با تأیید حمله آمریکا به این کشور اعلام کرد که غرب استان الانبار هدف حمله واشنگتن قرار گرفته است.

یک مقام عراقی به شبکه النجباء گفته که انبار کوچک سلاح سبک در عکاشات در خاک عراق هدف حمله قرار گرفته است.

این شبکه خبری به نقل از منابع خود همچنین اعلام کرد که تا این لحظه حمله آمریکا به غرب عراق تلفات جانی به دنبال نداشته است.

بایدن: حملات به دستور من انجام شد

جو بایدن رییس جمهوری آمریکا در رابطه با این حملات گفت: «امروز به دستور من، نیروهای نظامی آمریکا به اهدافی در تأسیسات عراق و سوریه که سپاه پاسداران و شبه‌نظامیان ایران برای حمله به نیروهای آمریکایی از آن استفاده می‌کردند، حمله کردند.»

وی گفت: «پاسخ ما از امروز آغاز می‌شود و در طول مدت زمانی ادامه خواهد یافت.»

وی افزود: «آمریکا به دنبال جنگ در خاورمیانه یا هیچ جای دیگر جهان نیست.»

وزیر دفاع آمریکا: به هفت پایگاه در عراق و سوریه حمله کردیم

لوید آستین وزیر دفاع آمریکا (رئیس پنتاگون) اعلام کرد که نظامیان آمریکایی به دستور جو بایدن رئیس جمهور این کشور به هفت پایگاه و تاسیسات شامل ۸۵ موضع در عراق و سوریه حمله کردند.

لوید آستین وزیر دفاع آمریکا شامگاه جمعه به وقت محلی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که پس از حمله روز یکشنبه گذشته به نیروهای آمریکایی و ائتلاف در شمال شرقی اردن که منجر به کشته شدن سه نظامی آمریکایی شد، نیروهای ارتش آمریکا امروز (عصر جمعه به وقت محلی) به دستور رئیس جمهور بایدن به هفت پایگاه و تاسیسات که شامل بیش از ۸۵ هدف در عراق و سوریه بود، حمله کردند.

رئیس پنتاگون مدعی شد که سپاه پاسداران و گروههای وابسته به آن برای حمله به نیروهای آمریکایی از این پایگاهها استفاده می کنند.

وزیر دفاع آمریکا ادعا کرد: این آغاز پاسخ ماست. رئیس جمهور دستور داده است اقدامات بیشتری برای پاسخگویی سپاه پاسداران و شبه نظامیان وابسته به آن، برای حملاتشان به نیروهای آمریکایی و ائتلاف انجام شود.

آستین گفت که پاسخ آمریکا به حمله پهپادی به پایگاهش در اردن ، در زمان و مکان انتخابی واشنگتن خواهد بود و ادعا کرد: ما به دنبال درگیری در خاورمیانه یا هر جای دیگر نیستیم، اما رئیس جمهور و من حملات به نیروهای آمریکایی را تحمل نخواهیم کرد. ما تمام اقدامات لازم را برای دفاع از ایالات متحده آمریکا، نیروهای خود و منافع خود انجام خواهیم داد.

مقام‌های آمریکایی: این حملات آغازگر مجموعه‌ای از حملات هستند

در همین رابطه رسانه‌های سوری گزارش دادند که آمریکا ۱۲ نقطه را در شهرهای المیادین، ابوکمال و گذرگاه قائم در شرق سوریه هدف قرار داده است.

فاکس‌نیوز نیز به‌نقل از یک مقام پنتاگون مدعی شد که حملات آمریکا در خارمیانه «از چندین پلتفرم» انجام شده است.

یک مقام وزارت دفاع آمریکا هم به نیویورک‌تایمز گفت واشنگتن مجموعه‌ای از حملات علیه نیروهای تحت حمایت ایران را در ۶ نقطه در عراق و سوریه انجام داد.

همچنین خبرگزاری آسوشیتدپرس مدعی شد که آمریکا با یک حملۀ هوایی مراکزی که گروه‌های تحت حمایت ایران در عراق و سوریه از آن‌ها استفاده می‌کردند را هدف قرار داد.

بر اساس ادعای این خبرگزاری، مقام‌های آمریکایی گفته‌اند که این حملات آغازگر مجموعه‌ای از حملات در پاسخ به کشته‌شدن ۳ نظامی آمریکا در پایگاه «برج -۲۲» در مرز اردن و سوریه است.

طبق ادعای آسوشیتدپرس این حملات توسط هواپیماهای بدون سرنشین و با سرنشین انجام شد و مقرهای فرماندهی و کنترل، انبارهای مهمات و دیگر ساختمان‌های این گروه‌ها را هدف قرار داد.

سی‌ان‌ان نیز به نقل از مقامات پنتاگون گزارش داد که حملات امشب با استفاده از بمب افکن‌های b1 انجام شده است.

آمریکا: هیچ حمله‌ای به داخل خاک ایران انجام نخواهیم داد

یک مقام ارشد دولت ایالات متحده آمریکا عصر جمعه به وقت محلی به شبکه خبری سی ان ان آمریکا نزدیک به دموکرات ها و دولت بایدن گفت که ایالات متحده به داخل خاک ایران حمله نخواهد کرد و تنها بر اهدافی در خارج از این کشور متمرکز است.

این مقام آمریکایی افزود: چند روزی است که مقامات آمریکایی می‌دانند که اولین حملات امشب انجام خواهد شد.

برخی منابع خبری از حمله ارتش تروریست آمریکا به مقر فرماندهی عملیات حشد شعبی در استان الانبار و مقر و گردان زرهی تیپ ۱۳ در عکاشات خبر دادند.

نیویورک تایمز به نقل از مقامات آمریکایی مدعی شد که حملات دیگری در روزهای آینده انجام خواهد شد و دامنه آنها ممکن است به سایر تأسیسات و شبه نظامیان گسترش یابد.

یک مقام وزارت دفاع آمریکا نیز به نیویورک‌تایمز گفت ایالات متحده روز جمعه مجموعه‌ای از حملات علیه نیروهای تحت حمایت ایران را در ۶ نقطه در عراق و سوریه انجام داد.

در پی حملات امشب آمریکا برق دیرالزور در شرق سوریه به طور کامل قطع شد.

حملات موشکی به پایگاه اشغالگران آمریکایی در سوریه

همزمان با حملات آمریکا به مواضعی در سوریه و عراق منابع خبری از هدف قرار گرفتن پایگاه اشغالگران آمریکایی در میدان گازی کونیکو در سوریه خبر دادند.

همچنین تلویزیون دولتی سوریه از آتش‌سوزی در داخل پایگاه نیروهای آمریکایی در داخل میدان گازی کونیکو در شرق دیرالزور خبر داد.

تلویزیون سوریه گفته این آتش‌سوزی بعد از یک حمله راکتی اتفاق افتاده است.

حمله آمریکا به مقر گروه‌های مقاومت در عراق سه کشته و ۱۱ زخمی برجای گذاشت

شبکه الجزیره گزارش داد: یک منبع وابسته به گروه‌های مسلح عراق با تأیید این آمار افزود که این افراد در حمله به مقرهای الحشد الشعبی و گروه‌های مقاومت در الانبار کشته و زخمی شدند.

یک مقام مقاومت اسلامی عراق بامداد شنبه به شبکه الجزیره گفت: مقر فرماندهی عملیات الانبار الحشد الشعبی در عکاشات از سوی آمریکا هدف قرار گرفته شده است.

آمریکا: هیچ حمله ای به داخل خاک ایران انجام نخواهیم داد

شبکه خبری سی ان ان آمریکا به نقل از یک مقام ارشد دولت جو بایدن همزمان با آغاز حملات ارتش این کشور به سوریه و عراق اعلام کرد: هیچ حمله ای به داخل خاک ایران انجام نخواهیم داد.

آمریکا: به مواضع سپاه قدس در سوریه حمله کردیم/ همه مقرها تخلیه شده بودند + جزئیات

یک مقام ارشد دولت ایالات متحده آمریکا عصر جمعه به وقت محلی به شبکه خبری سی ان ان آمریکا نزدیک به دموکرات ها و دولت بایدن گفت که ایالات متحده به داخل خاک ایران حمله نخواهد کرد و تنها بر اهدافی در خارج از این کشور متمرکز است.

این مقام آمریکایی افزود: چند روزی است که مقامات آمریکایی می‌دانند که اولین حملات امشب انجام خواهد شد.

واکنش رسمی بغداد به حمله آمریکا: این حملات نقض حاکمیت عراق است

یحیی رسول سخنگوی نیروهای مسلح عراق بامداد شنبه با تأیید حمله آمریکا به غرب کشورش گفت که این حملات نقض حاکمیت و تضعیف تلاش دولت بغداد برای برقراری ثبات در کشور است.

شبکه الجزیره قطر، رسول گفت: شهرهای القائم و مناطق مرزی عراق و سوریه هدف حمله هوایی و بمباران جنگنده‌های آمریکایی قرار گرفته است.

وی افزود: این حمله در زمانی انجام می‌شود که عراق تلاش دارد که ثبات منطقه را تأمین کند.

رسول هشدار داد: تأثیر این حملات بر امنیت و ثبات عراق و منطقه بسیار وخیم خواهد بود.

سخنگوی محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق گفت: این حملات تهدیدی جدی برای عراق است و منطقه را به سوی عواقب ناگواری سوق می دهد.

افزایش شمار تلفات حمله آمریکا به شرق سوریه

منابع خبری سوری یکشنبه شب اعلام کردند که در حمله آمریکا به شرق سوریه تا کنون 10 تن کشته و 18 تن دیگر زخمی شده اند.

رسانه‌های سوری بامداد شنبه اعلام کردند که دستکم ۱۲ سایت در المیادین و البوکمال و اطراف گذرگاه "القائم" در شرق سوریه هدف قرار گرفته شده است.

منابع محلی سوری به شبکه الجزیره قطر گفته‌اند که نقاط مشترک ارتش سوریه به همراه نیروهای مورد حمایت ایران در شهرک "عیاش" در حومه غربی دیرالزور سوریه هدف حمله قرار گرفته است.

منابع رسانه ای سوری اعلام کردند که تجاوزات آمریکا به دیرالزور همچنان ادامه دارد.

شبکه العهد عراق جمعه شب اعلام کرد که براساس گزارش دیده‌بان حقوق بشر سوریه، شهرهای "البوکمال" و المیادین در شرق سوریه هدف حمله قرار گرفته است.

منابع محلی سوری نیز به الجزیره گفته‌اند که مناطق "الحیدریه" و "الشبلی" در المیادین در حومه استان دیرالزور نیز هدف حمله هوایی قرار گرفته است.

این منابع اعلام کردند که جنوب شهر المیادین در شرق استان دیرالزور هدف حمله هواپیماهای ناشناس قرار گرفت.

همزمان با انتشار این خبرها رسانه‌های سوری از شنیده شدن صدا چندین انفجار در پایگاه آمریکایی‌ها در میدان نفتی العمر در حومه دیر الزور خبر دادند.

رسانه‌های رسمی سوریه و عراق: اکثر مناطق بمباران شده به طور کامل تخلیه شده بودند

در حالی که ارتش آمریکا از حملاتی به مناطقی در سوریه و عراق خبر داد منابع رسمی در این دو کشور اعلام کردند اکثر مراکز بمباران شده به طور کامل تخلیه شده بودند.

منابع رسمی سوریه اعلام کردند مناطقی که مورد حمله آمریکا قرار گرفتند اکثر به طور کامل تخلیه شده بودند.

در همین حال منابع امنیتی عراقی نیز اعلام کردند اهداف بمباران شده توسط هواپیماهای آمریکایی در القائم قبلا تخلیه شده بود.

در همین رابطه جرمی دایموند خبرنگار سی‌ان‌ان در تل‌آویو نیز در مصاحبه‌ای با این شبکه گفت که تاخیر ۵ روزه در این عملیات به ایران فرصت داد تا فرماندهان و تسلیحات مهم را از مقر آماده و انتقال دهد.

آمریکا: به مواضع سپاه قدس در سوریه حمله کردیم/ همه مقرها تخلیه شده بودند + جزئیات

همچنین مایک مکال رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در سخنانی گفت: حملات امروز پس از تاخیری صورت گرفت که این اجازه را به دشمنان ما داد تا آماده شوند.

الجزیره: نیز گزارش داد که اکثر مکان‌هایی که در سوریه هدف قرار گرفتند، قبلاً تخلیه شده بودند.

مقاومت عراق : یک پایگاه الحشد الشعبی هدف حمله جنایتکارانه آمریکا قرار گرفت

یک مقام مقاومت اسلامی عراق بامداد شنبه به شبکه الجزیره گفت: مقر فرماندهی عملیات الانبار الحشد الشعبی در عکاشات از سوی آمریکا هدف قرار گرفته شده است.

ادعای کاخ سفید: عراق را از حملات مطلع کرده بودیم/ حمله‌ها موفقیت آمیز بود

جان کربی سخنگو و هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی ادعا کرد که ارتش آمریکا، پیش از حملات به خاک عراق، دولت این کشور را مطلع کرده و این حملات موفقیت آمیز بود.

جان کربی سخنگو و هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا شامگاه جمعه به وقت محلی پس از حمله ارتش این کشور به مواضع در عراق و سوریه مدعی شد قبل از آغاز حملات در عراق دولت این کشور را مطلع کرده بود.

این سخنگوی دولت بایدن همچنین اعلام کرد: به سه تاسیسات در عراق و چهار تاسیسات در سوریه حمله کردیم.

او گفت که (وزارت دفاع آمریکا) پنتاگون در حال انجام ارزیابی نتایج است. کربی در عین حال مدعی شد: "اما ما معتقدیم که موفقیت آمیز بود."

برق منطقه دیرالزور سوریه در پی حمله آمریکا قطع شد

حمله هوایی آمریکا به دیرالزور در شرق سوریه موجب قطع برق منطقه شده است.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) در این باره اعلام کرد که صدای چندین انفجار در دیرالزور به گوش رسیده است.

سانا قطعی برق دیرالزور را ناشی از حمله جدید آمریکا به برخی از مناطق این بخش از سوریه اعلام کرده است.

کاخ سفید: به دنبال درگیری با ایران نیستیم

در پی تجاوز نظامی پنتاگون به مواضع گروه‌های مقاومت در عراق و سوریه، سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا گفت:ایالات متحده به دنبال درگیری با ایران نیست و حملات ادامه خواهد داشت.

جان کربی سخنگو و هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید شامگاه جمعه به وقت محلی در گفتگو با خبرنگاران آمریکایی در پی حمله ارتش آمریکا به عراق و سوریه گفت: «ایالات متحده دنبال درگیری با ایران و در سطح گسترده‌تر در خاورمیانه نیست. اما همان‌طور که رئیس‌جمهور به صراحت گفته است، ما در دفاع از مردم خود تردید نخواهیم کرد و همه کسانی را که به آمریکایی ها اسیب می زنند در در زمان و مکانی که انتخاب می کنیم ، پاسخگو خواهیم کرد.»

این مقام ارشد کاخ سفید گفت: « پیام ما به سپاه و دیگر شبه نظامیان این است که حملات به نیروهای آمریکایی باید متوقف شود.»

کربی افزود که آمریکا هنوز نمی داند که چه تعداد در حملات امشب به عراق و سوریه کشته یا زخمی شده اند. او افزود: حملات از امشب آغاز شد، اما قرار نیست امشب پایان یابد.

این سخنگوی دولت بایدن پیش از این مدعی شد آمریکا قبل از آغاز حملات در عراق دولت این کشور را مطلع کرده بود.

او گفت: به سه تاسیسات در عراق و چهار تاسیسات در سوریه حمله کردیم. (وزارت دفاع آمریکا) پنتاگون در حال انجام ارزیابی نتایج است اما معتقدیم حملات موفقیت آمیز بود.

حمله داعش به مواضع ارتش و الحشد الشعبی عراق همزمان با تهاجم آمریکا

ساعاتی پس از تهاجم آمریکا به خاک عراق ، تروریست‌های داعشی به مواضع ارتش و الحشد الشعبی در غرب استان الانبار حمله کردند.

شبکه المیادین گزارش داد: درگیری‌های ارتش و الحشد الشعبی با تروریستهای داعشی در بزرگراهی در منطقه الصکار در غرب استان الانبار ادامه دارد.

این یورش ساعاتی پس از حمله آمریکا به منطقه القائم و عکاشات در غرب عراق صورت می‌گیرد.

آمریکا با بمب‌افکن‌های بی-۱بی به سوریه و عراق حمله کرد

مقام‌های آمریکایی گفتند که هواپیماهای نیروی هوایی این کشور از جمله بمب‌افکن‌های بی-۱بی سه هدف در عراق و چهار هدف در سوریه با ۱۲۵ موشک هدایت‌شونده نقطه‌زن و به مدت بیش از ۳۰ دقیقه بمباران کردند.

نیویورک تایمز شنبه به نقل از داگلاس سیمس مدیر ستاد مشترک آمریکا گفت که بمب‌افکن‌های بی-۱بی در این حملات مشارکت داشتند.

در همین حال، شبکه سی.ان.ان نیز گزارش داد که این حملات با مشارکت چند بمب‌افکن «بی ۱» و جنگنده‌های اف ۱۶ انجام شد.

واکنش انصارالله به حمله آمریکا به مقر نیروهای مقاومت در عراق و سوریه

"علی القحوم" عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن بامداد شنبه تجاوز آمریکا به مقر نیروهای مقاومت در عراق و سوریه را محکوم کرد.

به‌ گزارش شبکه المیادین، القحوم گفت: حمایت و همبستگی خود را با جنبش مقاومت در سوریه، عراق، فلسطین و منطقه را اعلام و تأکید می‌کنیم که ما در موضع گیری و میدان جنگ در کنار آنها خواهیم بود.

تجاوز نظامی دوباره آمریکا و انگلیس به اهدافی در خاک یمن

رسانه‌های یمنی از حملات متجاوزانه ائتلاف آمریکا و انگلیس به صعده واقع در شمال غرب صنعا خبر دادند.

شبکه خبری المیادین بامداد شنبه گزارش داد که آمریکا و انگلیس طی سه نوبت شرق استان صعده را هدف حمله هوایی خود قرار دادند.

هنوز از جزئیات این حمله و نیز تلفات و خسارت‌های آن گزارش بیشتری منتشر نشده است.

انتقاد قانونگذار ارشد آمریکایی از شیوه حملات در عراق و سوریه

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از تأخیر دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور این کشور در حمله به ده‌ها هدف در عراق و سوریه به تلافی کشته شدن ۳ سرباز آمریکایی انتقاد کرد.

مایک جانسون در بیانیه‌ای گفت که کشته شدن سه نظامی آمریکایی نیازمند «پاسخی روشن و قدرتمندانه» بوده است «اما متأسفانه دولت یک هفته ماجرا را کش داد و ماهیت پاسخ ما را برای دنیا، از جمله برای ایران مخابره کرد.»

او از اظهارات تهدیدآمیز علنی مقام‌های آمریکایی در این یک هفته و علامت‌دهی‌های آنها انتقاد کرد و گفت چنین اقداماتی «توانایی ما را برای ترسیم پایانی قاطعانه برای مجموعه حملاتی که طی چند ماه گذشته تحمل کرده‌ایم از بین می‌برند.»

جانسون یادآوری کرد از ماه اکتبر به این سو ۱۵۰ حمله به نیروهای آمریکایی انجام شده که باعث تلفات در میان نیروها و تحمیل هزینه‌های مالی شده است.

او در این بیانیه نوشته است: «دولت بایدن بایستی مدت‌ها پیش اعتراف می‌کرد که راهبردش در زمینه مماشات با ایران برای جامعه بین‌المللی و ثبات منطقه‌ای، فاجعه‌بار بوده است.»

جانسون گفته اکنون وقت آن است که بایدن چشم‌هایش را به روی این واقعیت بگشاید که «سیاست راه آمدن با ایران شکست خورده است.»

او گفت: «آمریکا برای پیشبرد صلح باید قدرت‌نمایی کند.»

ادعای آمریکا درباره حمله به مواضع سپاه قدس غیر واقعی است

منابع ایرانی در گفتگو با الجزیره: ادعای واشنگتن درباره حملات به نیروی قدس در سوریه غیرواقعی و گمراه کردن افکار عمومی است؛ حملات آمریکا تجاوزی صریح و آشکار به سوریه و عراق است و به ثبات منطقه ضربه می زند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، منابع ایرانی به این شبکه گفتند: هیچ پایگاه سپاه پاسداران یا نیروی قدس در مناطقی که هدف بمباران آمریکا در سوریه قرار گرفت، وجود ندارد.

این منابع افزودند: ادعای واشنگتن در مورد حملات به نیروی قدس در سوریه غیرواقعی و گمراه کردن افکار عمومی است. حملات آمریکا تجاوزی صریح و آشکار به سوریه و عراق است و به ثبات منطقه ضربه می زند.

عضو جنبش انصار الله حملات آمریکا به سوریه و عراق را به شدت محکوم کرد
به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، علی القحوم عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت: ما حملات تجاوزکارانه آمریکا به سوریه و عراق را قویا محکوم و رد می‌کنیم.
القحوم افزود: ما بر حمایت از جنبش‌های مقاومت در سوریه، عراق، فلسطین و منطقه و همبستگی با آنها تأکید و اعلام می‌کنیم در موضع گیری و عمل در کنارشان هستیم.

حملات موشکی و پهپادی مقاومت اسلامی عراق به سه پایگاه نظامیان آمریکایی
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد پایگاه‌های نظامیان آمریکایی را در عین الاسد، التنف و روستای الخضراء در عراق و سوریه هدف حملات موشکی و پهپادی قرار داده است.

حشد شعبی: در حمله آمریکا به القائم کسی کشته نشده است
به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، یک مقام سازمان بسیج مردمی عراق در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه گفت: در حملات هوایی آمریکا به منطقه القائم کسی کشته نشده است.

یک مقام وزارت کشور عراق هم گفت در حملات هوایی آمریکا یک انبار سلاح سبک هدف قرار گرفته است.

۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
کد خبر: 51957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha