رقابتهای کشتی آزاد تورنمنت رنکینگ کرواسی / امیرحسین زارع و علی سوادکوهی سرشاخ می شوند ؛ لینک پخش زنده و نتیجه

سه کشتی گیر ایرانی هم امروز در مسابقات جام رنکینگ سری زاگرب روی تشک می روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد، تا ساعاتی دیگر رقابتهای کشتی آزاد جام تورنمنت رنکینگ سری کرواسی در پنج وزن دوم آغاز خواهد شد و کشتی گیران کشورمان به روی تشک می روند.

لینک پخش مسابقات شبکه سه سیما (تلوبیون)

لینک پخش مسابقات کرواسی از طریق آنتن

برنامه مسابقات امروز :


در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۱ شرکت کننده دارد، علی سوادکوهی در دور اول با پی لانگ لی از چین کشتی می گیرد و در صورت برتری مقابل این حریف در دور بعد به مصاف سیف الدین آلکما از فرانسه می رود.


در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۴ کشتی گیر دارد، امیرعلی آذرپیرا در دور نخست با نیشان راندهاوا از کانادا مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده ابراهیم جیفتجی از ترکیه و بنجامین هونیس از ایتالیا می رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، امیرحسین زارع در دور اول با میلان کورسوگ از مجارستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان کامیل کوسیولک از مجارستان و آبراهام کونییدو از ایتالیا می رود.

نتایج دیروز:

در وزن ۶۱ کیلوگرم که هشت نفر حضور دارند، رضا اطری در دور نخست به مصاف شوتا فارتنادزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی مقابل برنده دانیل دیشازر از آمریکا و گامزاتگادجی خالیدوف از مجارستان قرار می گیرد.

رضا اطری ۴ - ۳ شوتا فارتنادزه

رضا اطری ۳ - ۰ خالیدوف (مجارستان) ---> حضور در فینال

رضا اطری ۱۱ - ۳ نارانخو نارمانداخ (مغولستان) ---> کسب مدال طلا توسط رضا اطری با ضربه فنیدر وزن ۷۴ کیلوگرم که با شرکت ۲۱ نفر برگزار می شود، یونس امامی در دور نخست با کوجیرو شیگا از ژاپن پیکار می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف تایموراز سالکازانوف از اسلواکی می رود.

یونس امامی ۱۰ - ۱ کوجیرو شیگا (ژاپن)

یونس امامی ۵ - ۰ تایموراز سالکازانوف (اسلواکی)

یونس امامی ۷ - ۳ لاوالی (امریکا)

یونس امامی ۳ - ۲ فاضل اریلماز (ترکیه) ---> حضور در فینال

یونس امامی ۲ - ۳ جیسون مایکل نالف (امریکا) ---> کسب مدال نقره توسط یونس امامیدر وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۱ شرکت کننده دارد، علی سوادکوهی در دور اول با پی لانگ لی از چین کشتی می گیرد و در صورت برتری مقابل این حریف در دور بعد به مصاف سیف الدین آلکما از فرانسه می رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۶ کشتی گیر حضور دارند، حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک در دور نخست به مصاف سباستین جزیرزانسکی از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده دیدار میان ابوبکر آباکاروف از آذربایجان و تاریل گافرینداشویلی از گرجستان می رود.

حسن یزدانی ۱۰ - ۰ سباستین جزیرزانسکی (لهستان)

حسن یزدانی ۱۱ - ۰ ابوبکر آباکاروف (آذربایجان)

حسن یزدانی ۱۰ - ۰ مارک جان هال (امریکا) ---> حضور در فینال

حسن یزدانی ۱۳ - ۲ ایشی‌گورو (ژاپن) ---> کسب مدال طلا توسط حسن یزدانیدر وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۴ کشتی گیر دارد، امیرعلی آذرپیرا در دور نخست با نیشان راندهاوا از کانادا مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده ابراهیم جیفتجی از ترکیه و بنجامین هونیس از ایتالیا می رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، امیرحسین زارع در دور اول با میلان کورسوگ از مجارستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان کامیل کوسیولک از مجارستان و آبراهام کونییدو از ایتالیا می رود.

برنامه مسابقات ۶ آزادکار ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه:

ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۰۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۷، ۶۱(رضا اطری)، ۶۵، ۷۰، ۷۴(یونس امامی) ۸۶(حسن یزدانی) کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۰۰: مسابقات فینال ۵۷ ، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد

پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه:

ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۰۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۷۹(علی سوادکوهی)،۹۲، ۹۷(امیر علی آذر پیرا) ۱۲۵(امیرحسین زارع) کیلوگرم کشتی آزاد

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۳:۰۰: مسابقات فینال اوزان ۷۹ ، ۹۲ ، ۹۷ ، ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۹
کد خبر: 38805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha