پلیس راهور تهران: دوران زرنگ‌بازی رانندگان تمام شده است

معاون ترافیک پلیس راهور تهران: بهتر است رانندگان بدانند که دوران زرنگ بازی برای خروج از بزرگراه‌ها تمام شد یعنی اگر از لاین سرعت بخواهید به خروجی بزرگراه بروید پلیس اجازه نمی‌دهد پس از اعمال قانون باید مسیر جایگزین انتخاب شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد معاون ترافیک پلیس راهور تهران گفت: اگر از لاین سرعت بخواهید به خروجی بزرگراه بروید پلیس اجازه نمی‌دهد پس از اعمال قانون باید مسیر جایگزین انتخاب شود.

سرهنگ علی همه خانی اظهار کرد: طرح جناغی‌ها برای مدیریت ترافیک و جلوگیری از زرنگی رانندگان در حال اجرا است، این طرح اجازه نمی‌دهد که رانندگان در بزرگراه‌های شهر لایی بکشند و سبقت بگیرند.

وی ادامه داد: از اجرای این طرح تمامی مردم رضایت دارند و بهتر است رانندگان بدانند که دوران زرنگ بازی برای خروج از بزرگراه‌ها تمام شد یعنی اگر از لاین سرعت بخواهید به خروجی بزرگراه بروید پلیس اجازه نمی‌دهد پس از اعمال قانون باید مسیر جایگزین انتخاب شود.

معاون فرهنگ و ترافیک پلیس راهور تهران تاکید کرد: قرار شده بود که در این ۱۲ نفطه که طرح جناغی در حال اجراست، دوربین نصب شود تا جریمه انجام شود، اما تا به امروز انجام نشده و باید از شهرداری جویا شد.

پیشتر، پلیس راهور اعلام کرده بود که در سال ۱۴۰۱ تجهیزات جدیدی در بزرگراه‌ها توسط شهرداری نصب می‌شود تا جریمه به صورت سیستمی انجام شود. اما ۶ ماه از سال می‌گذرد، اما خبری از نصب دوربین در این نقاط نیست.

۲۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
کد خبر: 33025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha