۷ شرکت هفته آینده مجمع برگزار می کنند + جزئیات

شرکت‌هایی که طی یک هفته آینده به مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوق‌العاده‌ می‌روند در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیئت مدیره، افزایش سرمایه) تصمیم‌گیری می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از بورس نیوز؛ شرکت‌هایی که از پانزده تا نوزدهم مردادماه سال ۱۴۰۱ مجمع خود را برگزار می‌کنند شامل شرکت‌های مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا، سرمایه گذاری اقتصاد شهر طوبی، خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر، تولید تجهیزات سنگین هپکو، گلوکوزان، مهندسی نصیر ماشین و تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک می‌شوند.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی فوقالعاده‌ خود را برگزار خواهند کرد و در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیئتمدیره، افزایش سرمایه) تصمیم‌گیری می‌کنند.

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا در تاریخ ۸ مردادماه برگزار شد که در خصوص هیچ یک از موارد دستور جلسه تصمیم گیری نکرد و مجمع با تنفس روبرو گردید، با توجه به با توجه به آماده نبودن صورت‌های مالی درخصوص هیچ کدام از موارد دستور جلسه تصمیم گیری ننمود مجمع اعلام تنفس نمود.

"ومپنا" در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را ۲۳۸ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۱۱۹ ریال سود حاصل کرد.

مجموع درآمد عملیاتی که "ومپنا" طی یک سال اخیر به ثبت رساند برابر با ۲۴۰ میلیارد تومان بود، مجموع درآمدهایی که طی این دوره شناسایی شد نسبت به دوره مشابه ۵۹ درصد افزایش پیدا کرد.

"ومپنا" از ۷۴ ریال سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد بین سهامداران خود سود نقدی ۱۰ ریالی (معادل ۱۳ درصد) پرداخت کرد.

خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر در تاریخ ۵ مردادماه برگزار شد و مجمع در خصوص هیچ یک از موارد دستور جلسه تصمیم گیری ننمود و مجمع با تنفس روبرو گردید و با توجه به عدم ثبت افزایش سرمایه در مرجع ثبت شرکت‌ها مجمع اعلام تنفس نموده و مقرر گردید جلسه بعدی مجمع در ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۸ مردادماه برگزار گردد.

"حبندر" در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را ۳۸ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۲، ۳۸۸ریال سود حاصل کرد.

درآمدهای عملیاتی که "حبندر" طی این دوره سالیانه به ثبت رساند برابر با ۲۰۲ میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به سال مالی گذشته ۳۵ درصد رشد پیدا کرد.

"حبندر" از ۲، ۰۱۱ ریال سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد معادل ۵۹ درصد به سهامداران خود سود پرداخت کرد.

۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۸
کد خبر: 31313

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha