برنامه کامل مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی بزرگسالان، مغولستان ۲۰۲۲ + جدول و نتایج

رقابت های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۳۰ فروردین تا ۴ اردیبهشت ماه در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد ، رقابت های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۳۰ فروردین تا ۴ اردیبهشت ماه در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می شود.


کشتی آزاد

مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا، بعد از ظهر جمعه در شهر اولان باتور مغولستان برگزار شد.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۱ کشتی گیر حضور دارند، رضا مومنی، پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف زانابازار زاندانبود دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان می رود.
نتایج :
دور اول رضا مومنی - از استراحت 
دور دوم  رضا مومنی ۶ - زانابازار زاندانبود (مغولستان) ۱۰  دارنده مدال نقره آسیا
 با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل حریف هندی، مومنی از دور رقابت ها کنار رفت.


در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۳ نفر شرکت کننده دارد، داریوش حضرتقلی زاده در دور اول با این سانگ چویی از کره جنوبی کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف علی بیگ علی بیگوف (کشتی گیر روسی الاصل) قهرمان آسیا از بحرین می رود.
نتایج :
دور اول داریوش حضرتقلی زاده ۹ - این سانگ چویی (کره جنوبی) ۶
دور دوم داریوش حضرتقلی زاده ۱۴ -علی بیگ علی بیگوف (بحرین) ۱۱ قهرمان آسیا
دور سوم داریوش حضرتقلی زاده ۶ -  اکبر کوربانوف ( قزاقستان )۵
فینال: داریوش حضرتقلی زاده صفر -  ری هیگوچی (ژاپن)۱۰

 
در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، رحمان عموزاد در دور نخست به مصاف عنایت اله از پاکستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با کایکی یاماگوچی قهرمان جوانان جهان از ژاپن مبارزه می کند. باجرانگ پونیا دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از هند در بالای جدول این گروه حضور دارد و تا دیدار فینال با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.
نتایج :
دور اول  رحمان عموزاد ۱۱ - عنایت اله (پاکستان) صفر 
دور دوم رحمان عموزاد ۹ -  کایکی یاماگوچی (ژاپن) صفر قهرمان جوانان جهان
دور سوم رحمان عموزاد ۶ - تسوگبادراخ تسیویسورن (مغلوستان) صفر
فینال رحمان عموزاد ۳ - باجرانگ پونیا (هند)  یک دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان


شاهکار رحمان در اولان باتور/ زانو زدن باجرانگ تماشایی است + ویدیو


در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۱۰ نفر شرکت کرده اند، محمدمهدی یگانه جعفری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با تایشی ناریکانی از ژاپن کشتی می گیرد.
نتایج :
دور اول محمدمهدی یگانه جعفری - استراحت 
دور دوم محمدمهدی یگانه جعفری ۲ - تایشی ناریکانی (ژاپن) ۶
رده بندی محمدمهدی یگانه جعفری صفر - سیرباز تالگات (قزاقستان) ۴ قهرمان آسیا 


در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند یونس امامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان عبداله عبدالکریم از کویت و دایچی تاکاتانی دارنده مدال نقره بازی های آسیایی از ژاپن کشتی می گیرد. نورکجا کایپانوف دارنده مدال نقره جهان و قهرمان آسیا از قزاقستان، اختیار نورزاف دارنده مدال نقره جهان و برنز المپیک از ازبکستان و  در پایین جدول قرار دارد.
نتایج :
دور اول یونس امامی - استراحت
دور دوم یونس امامی ۷ - دایچی تاکاتانی ( ژاپن)  ۵ دارنده مدال نقره بازی های آسیایی
دور سوم یونس امامی ۱۰ - یامبادورج بات اردن (مغولستان) صفر
فینال یونس امامی ۵- نورکجا کایپانوف ۲ (قزاقستان) دارنده مدال نقره جهان و قهرمان آسیا


در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۱ نفر شرکت کرده اند، علی سوادکوهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی میان بیامبادورج انخبایار از مغولستان و عبداله حیدر از کویت مبارزه می کند.
نتایج :
دور اول علی سوادکوهی - استراحت
دور دوم علی سوادکوهی ۸ - بیامبادورج انخبایار (مغولستان) ۶ 
دور سوم علی سوادکوهی ۳ - یودایی تاکاهاشی (ژاپن) صفر
فینال علی سوادکوهی ۹ -   بالیان گوراو (هند) ۹ دارنده مدال نقره آسیا


طلای ناپلئونی روی سینه سوادکوهی + ویدیوی جدال فینال با حریف هندی

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، محسن مصطفوی در دور اول به مصاف دولت مراد اورازگیلیوف از ترکمنستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد رو در روی دیپاک پونیا دارنده مدال نقره جهان از هند قرار می گیرد.
نتایج :
دور اول محسن مصطفوی ۱۰- دولت مراد اورازگیلیوف (ترکمنستان) صفر
دور دوم محسن مصطفوی صفر - دیپاک پونیا (هند) ۶ 
رده بندی محسن مصطفوی ۴ - گوان اوک کیم (کره جنوبی) صفر


در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۸ نفر شرکت کرده اند، امیرحسین فیروزپور در دور نخست با آدیلت داولومبایف دارنده مدال نقره آسیا و برنز بازی های آسیایی از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان تاکوما اوتسو دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن و جین میونگ کیم از کره جنوبی خواهد رفت.
نتایج :
دور اول امیرحسین فیروزپور ۱۱- آدیلت داولومبایف (قزاقستان) صفر - دارنده مدال نقره آسیا و برنز بازی های آسیایی 
دور دوم امیرحسین فیروزپور ۱۰ - تاکوما اوتسو (ژاپن) دارنده مدال نقره آسیا
فینال امیرحسین فیروزپور ۱۱- اورگیلوخ داگوادورج  صفر (مغولستان) 


در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، محمدحسین محمدیان در دور اول رو در روی ضیامحمد صفراف از ترکمنستان قرار می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان ساتیوارت کادیان دارنده مدال نقره آسیا از هند و تاکاشی ایشیگورو دارنده مدال برنز آسیا از ژاپن قرار می گیرد.
نتایج :
دور اول محمدحسین محمدیان ۱۰ - ضیامحمد صفراف (ترکمنستان) صفر 
دور دوم محمدحسین محمدیان ۱۰ - ساتیوارت کادیان دارنده (هند) مدال نقره آسیا
فینال محمدحسین محمدیان ۱۱ - باتزول اولزیسایخان (مغولستان) صفر

طلای بی دردسر روی سینه محمدیان با شکست میزبان + ویدیو

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۹ نفر شرکت کرده اند، یداله محبی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سرداربک خولماتوف از ازبکستان می رود.
مسابقات از ساعت ۸ صبح فردا (شنبه) به وقت ایران در پنج وزن نخست آغاز می شود که برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:
نتایج :
دور اول یداله محبی - استراحت
دور دوم یداله محبی ۱۱ (ضربه فنی) - سرداربک خولماتوف (ازبکستان) ۲
دور سوم یداله محبی  ۱۲ - باتمانگای انختسوشین (مغولستان) ۲
فینال یداله محبی 3 - علیشیر یرگالی (قزاقستان) یک




رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- کومار راوی (هند) 2- راخات کالژان (قزاقستان) 3- آلماز سمانبکوف (قرقیزستان) و رایکوتو آرای (ژاپن) ... 8- رضا مومنی (ایران)
61 کیلوگرم: ری هیگوچی (ژاپن) 2- داریوش حضرتقلی زاده (ایران) 3- اولوبک ژولدوشبکوف (قرقیزستان) و اکبر کوربانوف (قزاقتسان)
65 کیلوگرم: 1- رحمان عموزاد خلیلی  (ایران) 2- باجرانگ پونیا (هند)  3- عباس رحمان اف (ازبکستان) و کایکی یاماگوچی (ژاپن)
70 کیلوگرم: 1- تایشی ناریکانی (ژاپن) 2- ارنظر آکمات علی اف (قرقیزستان) 3- ناوین ناوین (هند) و سیرباز تالگات (قزاقستان) 5- محمدمهدی یگانه جعفری (ایران)
74 کیلوگرم: 1- یونس امامی (ایران) 2- نورکجا کایپانوف (قزاقستان)  3- دایچی تاکاتانی (ژاپن) و اسلام بک اوروزبکوف (قرقیزستان)
79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی (ایران) 2- بالیان گوراو (هند) 3- ارسلان بوداژاپوف (قرقیزستان) و یودایی تاکاهاشی (ژاپن)
86 کیلوگرم: 1-  عظمت دولتبیکوف (قزاقستان)  2- دیپاک پونیا (هند) 3- محسن مصطفوی (ایران) و بوبور اسلام اف (ازبکستان)
92 کیلوگرم: 1- امیرحسین فیروزپور (ایران) 2- اورگیلوخ داگوادورج (مغولستان) 3- آدیلت داولومبایف (قزاقستان) و ویکی ویکی (هند)
97 کیلوگرم: 1- محمدحسین محمدیان (ایران) 2- باتزول اولزیسایخان (مغولستان) 3- مامد ابراگیم اف (قزاقستان) و ساتیوارت کادیان (هند)
125 کیلوگرم: 1- یداله محبی (ایران) 2- علیشیر یرگالی (قزاقستان) 3- یی هیون جونگ (کره جنوبی) و باتمانگای انختسوشین (مغولستان)

رده بندی تیمی: 1- ایران 201 امتیاز 2- هند 152 امتیاز 3- قزاقستان 151 امتیاز 4- ژاپن 140 امتیاز 5- مغولستان 115 امتیاز 6- قرقیزستان 104 امتیاز

شنبه ۳ اردیبهشت ماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹: وزن کشی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱: رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه ۴ اردیبهشت ماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹: وزن کشی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱: رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

اختلاف ساعت ایران با مغولستان سه ساعت و نیم است به طوری که ساعت ۱۱:۳۰ به وقت مغولستان ساعت ۸ به وقت ایران است.


کشتی فرنگی

مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا بعد از ظهر دوشنبه در شهر اولان باتور مغولستان به انجام رسید و نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، علی نوربخش در دور اول به مصاف آروجان حالاکورکی از هند می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با امانگالی بکبولاتوف دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال جهان از قزاقستان مصاف خواهد داد.

نتایج :
دور اول علی نوربخش ۵  - آروجان حالاکورکی (هند) ۱۰ 
با توجه به شکست کشتی گیر هندی در دور بعد، نوربخش از دور رقابت ها کنار رفت.


در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده حضور دارند، مهدی محسن نژاد در دور اول به مصاف جیانیدر از هند می رود و در صورت  پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان فیرورز توختایف از ازبکستان و سوزوکی از ژاپن کشتی خواهد گرفت.

نتایج: 
دور اول مهدی محسن نژاد  ۹ - جیانیدر (هند) صفر 
دور دوم مهدی محسن نژاد ۵ - آیاتا سوزوکی (ژاپن) ۴
فینال مهدی محسن نژاد ۴ به دلیل مصدومیت ادامه نداد- ژولومان شارشنبکوف (قرقیزستان) صفر ( برنده )



در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، ایمان محمدی در دور نخست با بالجینیام دامجین از مغولستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف کنسوکه شیمیزو دارنده مدال برنز جهان از ژاپن می رود.

نتایج :
دور اول ایمان محمدی  ۱۲ - بالجینیام دامجین (مغولستان)۴
 دور دوم ایمان محمدی  ۲ - کنسوکه شیمیزو (ژاپن) صفر  
 دور سوم ایمان محمدی  ۳ - میرامبک آیناگولوف دارنده مدال نقره و برنز جهان (قزاقستان) ۱۴  
 رده بندی : ایمان محمدی  (برنده) -  احمد النکدالی (سوریه) حضور پیدا نکرد


در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر شرکت کرده اند، شاهین بداغی در دور اول به مصاف محمد فواز از سوریه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با هان سو ریو قهرمان جهان از کره جنوبی کشتی می گیرد.
نتایج:
دور اول شاهین بداغی -  محمد فواز (سوریه) حاضر نشد
دور دوم شاهین بوداغی صفر - هان سو ریو ( کره جنوبی) قهرمان جهان ۸
رده بندی شاهین بوداغی یک -  کاتسوکی اندو ( ژاپن) دارنده مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان ۷



در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۸ شرکت کننده دارد، محمدرضا مختاری در دور اول به مصاف عادیلخان نورلانبکوف از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان میرزابک رحمت اف از ازبکستان و ویکاس از هند مبارزه خواهد کرد.
نتایج :
دور اول  محمدرضا مختاری ۹ - عادیلخان نورلانبکوف (قرقیزستان) صفر
دور دوم محمدرضا مختاری  ۹ - میرزابک رحمت اف (ازبکستان) صفر
فینال : محمدرضا مختاری ۴ - آبیلخان آمزی اف (قزاقستان) یک


در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند عارف حبیب اللهی در دور نخست با آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل برنده کشتی میان آرام واردانیان از ازبکستان و کیم هیون وو قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی قرار می گیرد.

نتایج :
دور اول عارف حبیب اللهی یک - آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک (قرقیزستان) ۹ 
رده بندی : عارف حبیب اللهی برنده - کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان (کره جنوبی) حاضر نشد


در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر شرکت کرده اند، رسول گرمسیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف خان جعفرخان از قطر می رود.

نتایج: 
دور اول رسول گرمسیری  - استراحت
دور دوم رسول گرمسیری ۸ - خان جعفرخان (قطر) صفر 
دور سوم رسول گرمسیری ۵ - سینگ هارپریت (هند) دارنده مدال نقره آسیا صفر
فینال رسول گرمسیری ۴ - دیاز کالان (قزاقستان) ۳ 


در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، ناصر علیزاده در دور اول با ملیس آیتبکوف از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان کیم جین هیوک از کره جنوبی و نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا از قزاقستان می رود.

نتایج :
دور اول ناصر علیزاده  ۷ - ملیس آیتبکوف (قرقیزستان) یک 
دور دوم ناصر علیزاده ۳ - نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا  (قزاقستان) صفر {
ناصر علیزاده فینالیست شد / مدال برنز محمدی قطعی است + فیلم}

فینال : ناصر علیزاده۳ -  جالگاسبای بردیمراتوف دارنده مدال برنز جهان (ازبکستان)یک


در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۸ نفر شرکت کرده اند، مهدی بالی در دور نخست با پارک جی وو از کره جنوبی کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان اوزور ژوژوپبکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان و راوی از هند می رود.

نتایج :
دور اول مهدی بالی ۴ ضربه فنی-  پارک جی وو (کره جنوبی) ۴ 
دور دوم مهدی بالی۴ -  اوزور ژوژوپبکوف ( قزاقستان ) یک
فینال مهدی بالی  ۵ - رستم آساکولوف ( ازبکستان ) دارنده مدال نقره و برنز جهان یک


در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، امیر قاسمی در دور اول به مصاف پریم از هند می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف مومینجان عبداله یف دارنده مدال طلای بازی های آسیایی از ازبکستان می رود. 

نتایج : 
دور اول :  امیر قاسمی منجزی ۵ - پریم پریم (هند) صفر
دور دوم:  امیر قاسمی منجزی ۸ - مومینجان عبداله یف دارنده مدال طلای بازی های آسیایی ( ازبکستان)  ۹
مومینجان عبداله اف مقابل حریف کره ای باخت پس امیر قاسمی منجزی نیز از دور رقابت ها کنار رفت.


 

رده بندی تیمی و انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- یو شیوتانی (ژاپن) ۲- امانگالی بکبولاتوف (قزاقستان) ۳- آروجان حالاکوراکی (هند) و جسوربک اورتیبکوف (ازبکستان) ... ۷- علی نوربخش (ایران)

۶۰ کیلوگرم: ۱- ژولومان شارشنبکوف (قرقیزستان) ۲- مهدی محسن نژاد (ایران) ۳- یرنور فیداخمتوف (قزاقستان) و آیاتا سوزوکی (ژاپن)

۶۳ کیلوگرم: ۱- تینار شارشنبکوف (قرقیزستان) ۲- میرامبک آیناگولوف (قزاقستان) ۳- ایمان محمدی (ایران) و نیراج نیراج (هند)

۶۷ کیلوگرم: ۱- میرجان شرماخانبت (قزاقستان) ۲- هان سو ریو (کره جنوبی) ۳- کاتسوآکی اندو (ژاپن) و ساچین ساهراوات (هند) ... ۵- شاهین بداغی (ایران)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری (ایران) ۲- آبیلایخان آمزیف (قزاقستان) ۳- عادیل خان نورلانبکوف (قرقیزستان) و شوگو تاکاهاشی (ژاپن)

۷۷ کیلوگرم: ۱- آکژول محموداف (قرقیزستان) ۲- ماخات یرژیپوف (قزاقستان) ۳- کودای ساکورابا (ژاپن) و عارف حبیب اللهی (ایران)

۸۲ کیلوگرم: ۱- رسول گرمسیری (ایران) ۲- دیاز کالن (قزاقستان) ۳- موخامدکودیر رسولوف (ازبکستان) و سینگ هارپریت (هند)

۸۷ کیلوگرم: ۱- ناصر علیزاده (ایران) ۲- جالگاسبای بردیموراتوف (ازبکستان) ۳- نورسلطان تورسینوف (قزاقستان) و کومار سونیل (هند)

۹۷ کیلوگرم: ۱- مهدی بالی (ایران) ۲- رستم آساکولوف (ازبکستان) ۳- تاکاهیرو تسورودا (ژاپن) و اوزور ژوژبیکوف (قرقیزستان)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- علیخان سیزداکوف (قزاقستان) ۲- کیم مین سئوک (کره جنوبی) ۳- مومینجان عبداله یف (ازبکستان) و رومان کیم (قرقیزستان) ... ۷- امیر قاسمی منجزی (ایران)

رده بندی تیمی: ۱- قزاقستان ۱۹۰ امتیاز ۲- ایران ۱۷۶ امتیاز ۳- قرقیزستان ۱۴۸ امتیاز ۴- ژاپن ۱۳۴ امتیاز ۵- ازبکستان ۱۳۱ امتیاز ۶- هند ۱۱۳ امتیاز



لینک های جالب درباره این مسابقات: 

خط و نشان مغولها برای تیم ملی ایران + کلیپ
صحبت های جالب محمد بنا در اولان باتور + فیلم

برنامه برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:

دوشنبه ۲۹ فروردین ماه:
ساعت ۱۷ تا ۱۸: قرعه کشی تمامی اوزان کشتی فرنگی

سه شنبه ۳۰ فروردین ماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹: وزن کشی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۱: رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

چهارشنبه ۳۱ فروردین ماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹: وزن کشی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۱: رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی

جمعه ۲ اردیبهشت ماه:
ساعت ۱۴ تا ۱۵: قرعه کشی تمامی اوزان کشتی آزاد

شنبه ۳ اردیبهشت ماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹: وزن کشی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱: رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه ۴ اردیبهشت ماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹: وزن کشی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱: ۳۰ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی و شانس مجدد اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۱: رقابت های رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی:

۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد
۶۳ کیلوگرم: ایمان محمدی
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب اللهی
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی

سرمربی: محمد بنا
مربیان: رسول جزینی، ایرج اسفندیاری فر، بهروز حضرتی پور، عادل بالی تبار
متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان
ماساژور: محمد علیزاده


ترکیب تیم ملی کشتی آزاد :

۵۷ کیلوگرم: رضا مومنی
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده
۶۵ کیلوگرم: رحمان عموزاد
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری
۷۴ کیلوگرم: یونس امامی
۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی
۸۶ کیلوگرم: محسن مصطفوی
۹۲ کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی

سرمربی: پژمان درستکار
مربیان: مصطفی میرعمادیان، احسان امینی، بهنام احسان پور، اباذر اسلامی
مربی آمادگی جسمانی: دکتر عباس خدایاری
آنالیزور: علی مدهنی
ماساژور: محمدرضا ترابی
تدارکات: هادی عباسی

همچنین محمد ابراهیم امامی بعنوان سرپرست دو تیم اعزامی با تیم فرنگی راهی مغولستان شده است

نتایج کامل و لحظه به لحظه مسابقات کشتی قهرمانی آسیا 

۲۸ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
کد خبر: 27289

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =