از آنادیس و ال پرادو تا آرکاداش / جذابیت سوارکاری در مه غلیظ + ویدیو

هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی فصل زمستان ۱۴۰۰ کشور پنج‌شنبه‌ و جمعه با شرکت ۶۶ راس برگزار خواهد شد و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد و بر اساس اعلام روابط عمومی هیات سوارکاری استان گلستان هفته دوازدهم مسابقات اسبدوانی فصل زمستان پنجشنبه و جمعه انجام شد که طی آن  تعداد ۵۸ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد در روز پنج‌شنبه در ۶ دور و در مسافت‌های هزار، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ متری به رقابت پرداختند در روز دوم یعنی جمعه هم ۶۶ سوارکار به رقابت با هم پرداختند.

همچنین مثل هفته های قبل مبلغ ۲/۰۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال برای مسابقات روز پنج‌شنبه و مبلغ ۳/۳۲۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال جوایز نقدی درنظر گرفته شده برای مسابقات روز جمعه به مالکین، مربیان و چابکسواران اسب‌های برتر اهداء شد.

نتایج رقابتهای سوارکاری هفته دوازدهم به شرح ذیل است:

 نتیجه دور اول

 ۱۰۰۰ متر

اسب‌های ۳ساله ترکمن، کلاس Maiden

دایان رز / آرمین آق آتابای

آی خان یزدانی / رامین قهرمانی

دل دل شاد دشت بهشت / مهرداد خوجملی

 ناز قوش قلیچ خانی


 نتیجه دور دوم

 ۱۲۰۰ متر

اسب‌های ۳ساله نژاد دوخون، کلاس Maiden

لوکو / یونس اورکلی

سه سوت / امیر مختومی

لیدی رویال / متین جرجانی

 ساتین




 نتیجه دور سوم

 ۱۰۰۰ متر

اسب‌های ۳ساله، تروبرد کلاس، Maiden

آناتیس / بهرام بینایی

پنسیلوانیا / یونس اورکلی

مری کوئین / کمال دالی جه عطا

 گان وست گلد

 

 نتیجه دور چهارم

 ۱۰۰۰ متر

اسب‌های ۳ساله دوخون، برنده

کریس / موسی محمدی

حاجی بهرام / آق اویلی بشگرد

کارا بیگ / رامین قهرمانی

 جان پرنس



 نتیجه دور پنجم

 ۱۲۰۰ متر

اسب‌های ۳+ساله، تروبرد، کلاس۴

ال پرادو / کمال دالی جه عطا

فرناندو / یونس اورکلی

سباستین / بنیامین جرجانی

 بست می سلکشن


 نتیجه دور ششم

 ۱۶۰۰ متر

اسب‌های۳+ساله دوخون، کلاس۶

پراگ / آرمین آق آتابای

اینیبل / آق اویلی بشگرد

اوینا / یونس اورکلی

 آلپای


روز جمعه : 

نتیجه دور اول

 ۱۲۰۰ متر

اسب‌های ۳+ساله ترکمن، کلاس۳

یل یالی / محمد خوجملی

بانوی اودک / عبدالحلیم قبادی

جانی بیگ سیاه پوش / کمال دالی جه عطا

 شاهکار شریفیان


 نتیجه دور دوم

 ۱۲۰۰ متر

اسب‌های ۳+ساله، تروبرد، کلاس ۶

مولتی ریس / کمال دالی جه عطا

شانی / یونس اورکلی

مون راکت / ستار مهرانی

 هج اکسل


 نتیجه دور سوم

 ۱۰۰۰ متر

اسب‌های ۴+ساله دوخون، Maiden

آرکاداش / کیوان قلرعطا

قلیچ بابا / جواد آچاک

هج نایس / آرمین آق آتابای

 نازمرام



نتیجه دور چهارم

 ۱۰۰۰ متر

اسب‌های ۳ساله ترکمن، کلاس برنده

کولی کلاته / طاهر گوگ نژاد

سالار فکوری / سراج الدین اندروا

خان ناز خان / عبدالحلیم قبادی

 صحراگل


 نتیجه دور پنجم

 ۱۰۰۰ متر

اسب‌های ۳+ساله تروبرد، کلاس ۱

بن ریو جانیرو / آرمین آق آتابای

جانامون / بنیامین جرجانی

تونیکس / موسی محمدی

 تاواریش


 نتیجه دور ششم

 ۱۶۰۰ متر

اسب‌های ۳+ساله دوخون، کلاس۳

آلپار / محمد امین توماج

آذاراکس / بنیامین جرجانی

پرنس آلپ / سراج الدین اندروا

 جنتلمن


 نتیجه دور هفتم

 ۱۶۰۰ متر

اسب‌های ۳+ساله، دوخون، کلاس ۵

آی ثنا / محمد امین توماج

بریو بوی / کمال دالی جه عطا

اسپید انجل / بهرام بینایی

 آوات


 


 

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱
کد خبر: 24012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =