خبر مهم برای بانکی‌ها/سود ۱۲۰۰ میلیارد تومانی وتجارت

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در سایت کدال بانک تجارت و گردشگری اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه خود را منتشر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از تجارت نیوز؛ بر اساس اطلاعیه منتشر شده در سایت کدال اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای تلفیقی دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ بانک تجارت با نماد وتجارت و بانک گردشگری وگردش منتشر شد.

بر اساس این اطلاعیه بانک تجارت در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به ازای هر سهم ۵٫۵ تومان سود محقق کرده است. این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲ درصد افزایش داشته است.

وتجارت با سرمایه ثبت شده ۲۲ هزار میلیارد تومان، طی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان سود محقق کرده است.

بانک تجارت در گزارش تلفیقی بیش از ۲۷۰۰ میلیارد تومان سود خالص محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل سه درصد افت داشته است.

بانک در این ماه تراز مثبت ۳۳ درصد و طی عملکرد تجمیعی تراز مثبت ۲۲ درصد را ثبت کرده است.

همچنین این بانک طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ۱۴۰۰ نیز از محل سود تسهیلات بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته است. این بانک بیش از ۲۶۰۰ میلیارد تومان سود سپرده پرداخت کرده است.

بانک گردشگری با نماد وگردشگر نیز در دوره ۶ ماهه منتهی به تاریخ ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ به ازای هر سهم ۱۶ تومان سود محقق کرده است. این میزان نسبت به دوره مشابه سال قبل بیش از ۵۳ درصد افزایش داشته است.

سود خالص این بانک بیش از ۲۴۴ میلیارد تومان بوده که بیش از ۵۴ درصد رشد داشته است.

۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
کد خبر: 22678

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =