برنامه کامل مسابقات نمایندگان ایران در المپیک توکیو

برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان در رشته‌های مختلف ورزشی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات المپیک توکیو در حالی بعد از یک سال تعویق قرار است روز جمعه اول مرداد ماه به طور رسمی آغاز شود که کاروان ایران با ۶۶ ورزشکار اعزامی به این رقابت‌ها از اول تا ۱۶ مرداد ماه به رقابت با حریفان خود می‌پردازد.

برنامه مسابقات نمایندگان کشورمان در المپیک به شرح زیر است.

برنامه مسابقات قایقرانی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

نازنین ملایی و علی آقا میرزایی نمایندگان کشورمان در رشته ورزشی قایقرانی در المپیک هستند که به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.

قایقرانی (نازنین ملایی): مرحله گروهی روئینگ یک نفره زنان روز جمعه  اول مردادماه از  ساعت ۴ صبح

قایقرانی (نازنین ملایی): شانس مجدد روئینگ یک نفره زنان روز شنبه ۲ مرداد ماه  از ساعت ۴ صبح

قایقرانی (نازنین ملایی): مرحله نیمه نهایی E و F  روئینگ یک نفره زنان روز یکشنبه ۳ مردادماه از ساعت ۴:۳۰ صبح

تاپ ساعت 20

قایقرانی (نازنین ملایی): مرحله یک چهارم روئینگ یک نفره روز دوشنبه ۴ مرداد ماه  از ساعت ۴:۳۰ صبح

قایقرانی (نازنین ملایی): مرحله  نیمه نهایی (C و D) روئینگ یک نفره  زنان روز سه شنبه ۵ مرداد ماه  از ساعت ۴صبح

 قایقرانی (نازنین ملایی): فینال F، E و D روئینگ یک نفره زنان روز پنج شنبه  ۷ مرداد ماه از ساعت ۴:۱۵ صبح

قایقرانی (نازنین ملایی): فینال C، B و A روئینگ یک نفره روز جمعه ۸ مرداد ماه  از ساعت ۴:۱۵ صبح

قایقرانی (علی آقامیرزایی): مرحله گروهی و یک چهارم نهایی کایاک ۱۰۰۰متر مردان روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه  از ساعت ۵ صبح

 قایقرانی (علی آقا میرزایی): مرحله نیمه نهایی و فینال کایاک ۱۰۰۰متر مردان روز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه  از ساعت ۵ صبح

.

برنامه مسابقات تیر و کمان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

تاپ ساعت 20

میلاد وزیری تنها نماینده کشورمان در رشته تیروکمان در المپیک توکیو است و او به رقابت با حریفان خود می‌پردازد.

تیروکمان (میلاد وزیری): مرحله تعیین رنکینگ  انفرادی مردان روز جمعه اول مرداد ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح

تیروکمان (میلاد وزیری): مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم حذفی از سه شنبه تا پنج شنبه (۷مرداد)

.

برنامه مسابقات بدمینتون در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

تاپ ساعت 20

ثریا آقایی تنها نماینده کشورمان در رشته بدمینتون در المپیک توکیو است و او به رقابت با حریفان خود می‌پردازد.

بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، شنبه ۲ مرداد ماه (صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰)

بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، دوشنبه ۴ مرداد ماه (صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰)

 بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، سه شنبه ۵ مرداد ماه (صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰)

 بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، چهارشنبه ۶ مرداد ماه (صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰)

.

برنامه مسابقات بوکس در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

تاپ ساعت 20

دانیال شه بخش و شاهین موسوی المپین‌های بوکس کشورمان هستند که در این مسابقات به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.

بوکس (دانیال شه بخش): مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم

مسابقات شه بخش المپین بوکس  روز  شنبه ۲ مرداد ماه (صبح از ساعت ۶:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۲:۳۰)

بوکس (دانیال شه بخش): مسابقات مرحله یک هشتم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه (صبح از ساعت ۶:۳۰ و ظهر از ساعت۱۲:۳۰

بوکس (شاهین موسوی): مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم

 مسابقات موسوی المپین بوکس روز دوشنبه ۴ مرداد ماه (صبح از ساعت ۶:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۲:۳۰)

بوکس (شاهین موسوی): مسابقات مرحله یک هشتم وزن ۷۵  کیلوگرم روز پنج شنبه ۷ مرداد ماه (صبح از ساعت ۶:۳۰ و مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰)

بوکس (شاهین موسوی و دانیال شه بخش): مسابقات مرحله یک چهارم نهایی هر ۲ وزن روز یکشنبه ۱۰ مرداد ماه  صبح از ساعت ۶:۳۰ ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

.

برنامه مسابقات تکواندو در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

تاپ ساعت 20

آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی و ناهید کیانی نمایندگان  تکواندوی کشورمان در المپیک توکیو هستند.

تکواندو (آرمین هادی پور): مسابقات مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن ۵۸ کیلوگرم مردان (شنبه ۲ مرداد ماه  ساعت ۵:۳۰ صبح)
مرحله شانس مجدد، رده بندی (مدال برنز) و فینال (شنبه ۲ مرداد ماه  ساعت ۱۴:۳۰)

 تکواندو (میرهاشم حسینی و ناهید کیانی): مرحله یک هشتم و یک چهار نهایی اوزان ۵۷ کیلوگرم زنان و ۶۸ کیلوگرم مردان (یکشنبه ۳ مرداد ماه  ساعت ۵:۳۰ صبح)
مرحله شانس مجدد، رده بندی و فینال (یکشنبه ۳ مرداد ماه ساعت ۱۴:۳۰)

.

برنامه مسابقات تیراندازی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

تاپ ساعت 20

نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، فاطمه کرم زاده، مهیار صداقت، هانیه رستمیان و جواد فروغی نمایندگان تیراندازی کشورمان در المپیک توکیو هستند.

تیراندازی (آرمینا صادقیان،  فاطمه کرم‌زاده) و (جواد فروغی)

مرحله مقدماتی و فینال تفنگ ۱۰ متر بادی زنان و تپانچه ۱۰متر بادی مردان (روز شنبه ۲ مرداد ماه از ساعت ۴ صبح تا ۱۲ ظهر)

تیراندازی (مهیار صداقت و هانیه رستمیان)

مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۱۰ متر بادی زنان و تفنگ ۱۰متر بادی مردان  از ساعت ۴:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر

مسابقات تیراندازی در تفنگ و تپانچه ۱۰ متر میکس تیم (روز سه شنبه ۵ مرداد ماه ساعت ۴:۳۰ صبح)

 تیراندازی (هانیه رستمیان): تپانچه  ۲۵ متر زنان (روز پنج شنبه ۷ مرداد ماه از ساعت ۴:۳۰ صبح)

 تیراندازی (هانیه رستمیان): مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۲۵ متر زنان (جمعه ۸ مرداد ماه  از ساعت ۴:۳۰ صبح)

 مسابقات  تیراندازی در تفنگ ۵۰متر سه وضعیت زنان  مرحله مقدماتی تا فینال (شنبه ۹ مرداد ماه  از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲:۴۰ ظهر)

تیراندازی (مهیار صداقت): تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان مرحله مقدماتی و فینال (روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه از ساعت ۴ صبح)

.

برنامه مسابقات دوچرخه سواری در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

تاپ ساعت 20

سعید صفرزاده تنها نماینده دوچرخه سواری کشورمان در المپیک توکیو است.

دوچرخه سواری (سعید صفرزاده): استقامت جاده مردان (روز شنبه ۲ مرداد ماه از ساعت ۶:۳۰ صبح)

 دوچرخه سواری (سعید صفرزاده): تایم تریل انفرادی (روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه  از ساعت ۷صبح)

.

برنامه مسابقات تنیس روی میز در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

نیما عالمیان تنها نماینده تنیس روی میز کشورمان در المپیک توکیو است.

 نیما عالمیان (تنیس روی میز): مرحله مقدماتی دور نخست انفرادی مردان (شنبه ۲ مرداد ماه از ساعت ۴:۳۰ و ۹:۴۵ صبح)

نیما عالمیان (تنیس روی میز): دور دوم جدول انفرادی (یکشنبه ۳ مرداد ماه از ساعت ۹:۳۰ صبح)

.

برنامه مسابقات شمشیربازی در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و  محمد رهبری در ترکیب  تیم ملی شمشیر بازی کشورمان در المپیک توکیوقرار دارند.

شمشیربازی انفرادی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری): مرحله یک سی و دوم تا یک چهارم نهایی (روز شنبه ۲ مرداد ماه از ساعت ۴:۳۰ صبح

مرحله نیمه نهایی، رده بندی و فینال از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر)

شمشیربازی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری)

مرحله یک هشتم تا نیمه نهایی سابر تیمی (روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه از ساعت ۵:۳۰ صبح، مرحله رده بندی و فینال از ساعت ۱۴

.

برنامه مسابقات تیم ملی  والیبال در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

تیم‌های ملی والیبال ایران - لهستان (روز شنبه ۲ مرداد ماه از ساعت ۱۵:۱۰)

 تیم‌های ملی والیبال ایران - ونزوئلا (روز دوشنبه ۴ مرداد ماه از ساعت ۴:۳۰ صبح)

تیم‌های  ملی والیبال ایران -کانادا (روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه از ساعت ۴:۳۰ صبح)

 تیم‌های ملی  والیبال ایران - ایتالیا (روز جمعه ۸ مرداد ماه  از ساعت۱۵:۱۰)

 تیم‌های ملی والیبال ایران - ژاپن (روز یکشنبه ۱۱ مرداد ماه از ساعت ۱۵:۱۰)

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال در المپیک روز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه  در ساعت‌های ۴:۳۰، ۸:۳۰ صبح، ۱۲:۳۰ ظهر  و ۱۷ عصر برگزار می‌شود.

 مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال در المپیک روز پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه  در ساعت‌های ۸:۳۰ صبح و ۱۶:۳۰ بعد از ظهر برگزار می‌شود.

مرحله رده بندی مسابقات والیبال در المپیک روز شنبه ۱۶ مرداد ماه از ساعت ۹ صبح و مرحله فینال از  ساعت ۱۶:۴۵ آغاز می‌شود.

.

برنامه مسابقات تیم ملی بسکتبال در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

 تیم‌های ملی بسکتبال ایران - چک (روز یکشنبه ۳ مرداد ماه از ساعت ۵:۳۰ صبح)

تیم‌های ملی بسکتبال ایران - آمریکا (روز چهارشنبه ۶ مرداد ماه  از ساعت ۹:۱۰ صبح)

تیم‌های ملی  بسکتبال ایران - فرانسه (روز شنبه ۹ مرداد ماه از ساعت ۵:۳۰ صبح)

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال (روز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه از ساعت ۵:۳۰ صبح)

.

برنامه مسابقات دو و میدانی در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

احسان حدادی در پرتاب دیسک، حسن تفتیان در دوی ۱۰۰ متر، مهدی پیرجهان در دوی ۴۰۰ متر با مانع و فرزانه فصیحی در دوی ۱۰۰ متر بانوان نمایندگان  دو و میدانی کشورمان در المپیک هستند.

  دو و میدانی (احسان حدادی، مهدی پیرجهان و فرزانه فصیحی): مرحله مقدماتی پرتاب دیسک، دور نخست دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان  و دور نخست دوی ۱۰۰ متر زنان (روز جمعه ۸ مرداد ماه  شروع مسابقات  از ۴:۳۰ صبح) 

دو و میدانی (احسان حدادی و حسن تفتیان): فینال پرتاب دیسک و دور نخست دوی ۱۰۰ متر مردان (روز شنبه ۹ مرداد ماه صبح از ساعت ۷:۳۰ و مسابقات ظهر از ساعت ۱۴:۳۰)

دو و میدانی: مرحله نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ متر مردان، نیمه نهایی دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان روز یکشنبه ۱۰ مرداد ماه از ساعت ۱۳:۳۰ (در صورت صعود تفتیان و پیرجهان)

.

برنامه مسابقات  تیم ملی کاراته در المپیک توکیو

سارا بهمنیار، حمیده عباسعلی و سجاد گنج زاده نمایندگان کاراته کشورمان را در المپیک توکیو تشکیل می‌دهند.

کاراته (سارا بهمنیار): مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال وزن ۵۵- کیلوگرم زنان (روز پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۱۰)

کاراته (حمیده عباسعلی و سجاد گنج زاده): مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال اوزان ۶۱+ کیلوگرم زنان و ۷۵+ کیلوگرم مردان (روز شنبه ۱۶ مرداد ماه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۱۵)

.

برنامه مسابقات شنا در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

متین بالسینی تنها نماینده کشورمان در رشته ورزشی شنا در المپیک توکیو است.

شنا (متین بالسینی): مقدماتی ۲۰۰ متر پروانه (روز دوشنبه ۴ مرداد ماه از ساعت ۱۴:۳۰)

.

برنامه مسابقات کشتی فرنگی  در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

کشتی فرنگی (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده): مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم (روز یکشنبه ۱۰ مرداد ماه از ساعت ۶:۳۰ صبح) و مرحله نیمه نهایی (روز یکشنبه ۱۰ مرداد از ساعت ۱۳:۴۵)

کشتی فرنگی (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده) مرحله شانس مجدد اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم (روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه  از ساعت ۶:۳۰ صبح)

محمد علی گرایی و محمد هادی ساروی در مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم  روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه از ساعت ۶:۳۰ مسابقه می‌دهند.

همچنین مرحله نیمه نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم و مرحله رده بندی و فینال اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه برگزار می‌شود.

کشتی فرنگی: شانس مجدد اوزان ۷۷ و۹۷ روز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه  ساعت ۶:۳۰ صبح (محمد علی گرایی و محمد هادی ساروی)

مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم (محمدرضا گرایی)

مرحله نیمه نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم و رده بندی و فینال اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم  کشتی فرنگی روز سه شنبه ۱۲ مرداد ماه از ساعت ۱۳:۴۵ برگزار می‌شود.  

 کشتی فرنگی: مرحله شانس مجدد وزن ۶۷ کیلوگرم (محمد رضا گرایی) روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه از ساعت ۶:۳۰ صبح

مرحله رده بندی و فینال وزن ۶۷ کیلوگرم روز چهار شنبه ۱۳ مرداد ماه   از ساعت ۱۳:۴۵

.

برنامه مسابقات کشتی آزاد در المپیک توکیو

تاپ ساعت 20

کشتی آزاد: مسابقات مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری و حسن یزدانی) روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه از ساعت ۶:۳۰ صبح و  رقابت‌های مرحله نیمه نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم روز چهارشنبه از ساعت ۱۳:۴۵ برگزار می‌شوند.  

کشتی آزاد: مسابقات مرحله شانس مجدد اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری  و حسن یزدانی) و رقابت‌های مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین خانی و امیر حسین زارع) روز پنج شنبه ۱۴  مرداد ماه از ساعت ۶:۳۰ صبح برگزار می‌شوند.

مسابقات کشتی آزاد مرحله نیمه نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم و رده بندی و فینال اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم روز پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه از ساعت ۱۳:۴۵ برگزار می‌شود.

مرحله شانس مجدد اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلو گرم کشتی آزاد (مصطفی حسین خانی و امیرحسین زارع) و مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد (مرتضی قیاسی و محمد حسین محمدیان) روز جمعه ۱۵ مرداد ماه از ساعت ۱۳: ۴۵ برگزار می‌شود.

مسابقات کشتی آزاد مرحله نیمه نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم و رده بندی و فینال اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم روز جمعه ۱۵ مرداد ماه ساعت ۱۳:۴۵ برگزار می‌شود.

مسابقات کشتی آزاد مرحله شانس مجدد اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین خانی و امیر حسین زارع) و مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمد حسین محمدیان) روز جمعه از ساعت ۶:۳۰ صبح برگزار می‌شود.  

مسابقات کشتی آزاد مرحله نیمه نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم و مرحله رده بندی و فینال اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم   روز جمعه ۱۵ مرداد ماه  از ساعت ۱۳:۴۵  برگزار می‌شود.  

مسابقات کشتی آزاد شانس مجدد اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمد حسین محمدیان) و مرحله رده بندی و فینال  روز شنبه ۱۶ مرداد ماه  از ساعت ۱۴:۱۵ تا ۱۷:۳۰ برگزار می‌شود.  

۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۲
کد خبر: 17778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =